بازدید رئیس دانشگاه از موسسه فرهنگی هنری خراسان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

ارسال شده در تاریخ :
بازدید رئیس دانشگاه از موسسه فرهنگی هنری خراسان به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ساعت 11 روز چهارشنبه 29 اردیبهشت از موسسه فرهنگی هنری خراسان دیدن كرد. این بازدید كه از بخش های تحریریه و شهر چاپ صورت گرفت با نشست با مدیرمسئول روزنامه خراسان پایان یافت.

در این نشست دكتر احدیان به ارائه گزارشی از فعالیت ها و دستاوردهای موسسه فرهنگی هنری خراسان پرداخت. دكتر كافی نیز پس از تبریك هفته ارتباطات و روابط عمومی و همچنین اعیاد شعبانیه از فعالیت های ارزشمند آن موسسه تقدیر كرد.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن اشاره به همسابقه بودن دانشگاه فردوسی مشهد و موسسه فرهنگی هنری خراسان اذعان داشت :ده ها سال طول خواهد كشید تا دانشگاهی، دانشگاه فردوسی مشهد و موسسه ای، موسسه فرهنگی هنری خراسان شود.

دكتر كافی و دكتر احدیان بر هم افزایی دو جانبه و اشتراكات دوطرف تاكید و پیشنهاد تشكیل كارگروهی برای كشف زمینه های همكاری علمی و فرهنگی را ارائه کردند.

حجت الاسلام و المسلمین صالحی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد نیز بر افكار سنجی دانشجویان و بررسی تطبیقی دیدگاه های آنان در این جلسه اشاره کرد.

پس از آن دكتر ابراهیمی، مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، عمومی سازی علم در دانشگاه و انعكاس آن در روزنامه های سراسری مانند خراسان را یكی از زمینه های همكاری دانشگاه و روزنامه بیان كرد.

در این جلسه دكتر سید هادی ابراهیمی به نمایندگی از دانشگاه فردوسی مشهد و ابوالفضل واله، مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری خراسان برای عملیاتی کردن طرح ها و نظرات دو طرف و همچنین توسعه روابط دوجانبه به عنوان نماینده معرفی شدند.

.IMG_1710N

.IMG_1733N_1

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار