ديدار هیات رئیسه دانشگاه فردوسي مشهد با نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد

ارسال شده در تاریخ :
ديدار هیات رئیسه  دانشگاه فردوسي مشهد با نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد

هیات رئیسه دانشگاه فردوسي مشهد و  مدیران دو پژوهشکده دانشگاه در روز دوشنبه 10 خرداد ماه 1395با حضرت آيت الله علم الهدي نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد ديدار كردند.

در اين ديدار دكتر محمد كافي رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گزارش جامعي از دانشگاه ارائه نمود كه در آن به حضور جمعيت قابل توجه ايثارگران، جانبازان و خانواده شهدا در جمع اعضاء هيئت علمي، دانشجويان و كاركنان دانشگاه اشاره کرد و آن را موهبتي بزرگ براي دانشگاه دانست. رئيس دانشگاه فردوسي مشهد ضمن بيان رشد كيفي توليدات علمي دانشگاه ها در مسير شتاب علمي در سالهاي اخير،كه منظور نظر مقام معظم رهبري مي باشد، گسترش ارتباطات پژوهشي و همكاري با وزارت خانه ها  و نهادهاي دولتي و انقلابي و همچنين شبكه جامع دانشگاه هاي استان را از ديگر موفقيتهاي اين دانشگاه دانست.

ایشان در بعد دانشجويي، دانشجو محوري و نگاه به دانشجو به عنوان سرمايه هاي دانشگاه و نه مشتريان دانشگاه را مطرح نموده و در بعد آموزشي نيز سرپرستي هيئت نظارت بر دانشگاه هاي استان و طرح پايش اعضاء هيئت علمي را از جمله فعاليتهاي دیگر دانشگاه بيان نمود. رئيس دانشگاه فردوسي مشهد طرحهاي اقتصاد مقاومتي، تبديل مراكز رشد علم و فناوري به پارك علم و فناوري و المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان كشور را از جمله فعاليتهاي پيش روي دانشگاه معرفي كرد.

در ادامه این دیدار آيت الله علم الهدي نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد ضمن تقدير از زحمات مديران دانشگاه در حوزه رفع مشكلات دانشجويي بر يكدستي سياستهاي علمي و پژوهشي در تمام واحدها و دانشكده هاي دانشگاه تاكيد نمود. نماينده ولي فقيه در استان توصيه نمود برخورد دانشگاه با مسائل علمي بايد كاملا به دور از حساسيت هاي سياسي باشد. وي همچنين بر در نظر داشتن مسائل ارزشي در كليه فعاليتهاي علمي، آموزشي و فرهنگي تاكيد نمود.

درپايان جلسه دكتر كافي با اشاره به عضویت نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد ، در هیات امنای دانشگاه اظهار امیدواری کرد که ارتباط و نعامل بیشتری برای تصمیم گیری های کلان دانشگاه فردوسی مشهد ایجاد شود.

IMG_2472

IMG_2457

IMG_2466

IMG_2470

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار