اردوهای جهادی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می شود

ارسال شده در تاریخ :
اردوهای جهادی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می شود

اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به همت گروه جهادی شهید چمران بسیج دانشجویی این دانشگاه ویژه ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

دراین برنامه فرهنگی- جهادی که با هدف خودسازی دانشجویان و کمک به رفع مشکلات مردم مناطق محروم برنامه ریزی شده است، تا شهریورماه سال جاری ویژه روستاهای شهرستان کلات نادر و حاشیه شهر مشهد ادامه خواهد یافت.‌ دانشجویان جهادگر در این اردوها با تشکیل کارگروه های تخصصی در بخش های مختلف عمرانی ، فرهنگی ، هنری، آموزشی ، کشاورزی ، اقتصاد مقاومتی ، بهداشت و درمان ، دامپزشکی اقدام به خدمت رسانی به اهالی مناطق محروم یاد شده خواهند نمود.

طبق اعلام دفتر برنامه ریزی این گروه علاقه‌مندان جهت شرکت در این اردوی جهادی و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتwww.basfum.ir و یا آدرس تلگرامی زیر مراجعه نمایند.

ChamranJahadi@</span>

.لازم به ذکر است که اردوهای جهادی در این دانشگاه از ده سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده است و تاکنون در تعطیلات نوروز و تابستان به خدمت رسانی به روستاهای اطراف مشهد پرداخته است و در آخرین برنامه کارگروه عمرانی گروه جهادی شهید چمران در تعطیلات نوروز در دو هفته مجزا در بازه 27 اسفند لغایت 11 فروردین، در محل روستای قله زو و کارگروه فرهنگی از 5 لغایت 11 فروردین در محل روستای سیرزار به ارایه خدمت پرداختند
      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار