حضور کاروان زیارتی بسیج کارکنان دانشگاه فردوسی در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

ارسال شده در تاریخ :
حضور کاروان زیارتی بسیج کارکنان دانشگاه فردوسی در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

کاروان زیارتی میثاق با امام (ره) و بیعت با مقام معظم رهبری، متشکل از 45 نفر از اعضای بسیج کارکنان دانشگاه فردوسی مشهد برای شرکت در مراسم بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در حرم مطهر حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه ، گروهی از بسیجیان دانشگاه، عاشقان و دلدادگان امام خمینی (ره) در قالب کاروان زیارتی امام روح الله با مساعدت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و با هماهنگی پایگاه مقاومت شهید مطهری با حضور در حرم مطهر آن امام بزرگوار با آرمانهای والای امام خمینی ، مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمودند.

از برنامه های این سفر، زیارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) در قم  و پس از آن حضور در مسجد با صفای جمکران و مسجد حضرت خضر نبی (ع) بود.این کاروان در روز 14 خرداد با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در بهشت زهرا(س)، در مراسم  باشکوه سالکرد ارتحال امام خمینی(ره) که با سخنرانی مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای شور و هیجان و نشاط وصف ناپذیری به خود گرفته بود شرکت کردند. در ادامه سفر کاروان با رسیدن به شهر ری به زیارت حرم مطهر حضرت عبد العظیم حسنی (ع) رفت ومعنویت سفر دوچندان شد.

در  طول سفر نشست حلقه صالحین با موضوع نقد وبررسی مسائل مختلف منطقه ای وگروه های تکفیری و مدافعان حرم برگزار و با مداحی دو تن از همکاران با شور و حرارت بسیار خوبی  دنبال شد.

این کاروان پس از شرکت در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، روز 15خرداد به شهر مشهدالرضا(ع) بازگشت .

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار