تالار اندیشه ساختمان مجتمع کانون های فرهنگی دانشگاه افتتاح شد

ارسال شده در تاریخ :
تالار اندیشه ساختمان مجتمع کانون های فرهنگی دانشگاه افتتاح شد

به کوشش معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد تالار اندیشه ساختمان مجتمع کانون های فرهنگی دانشگاه افتتاح و مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.

در این مراسم که با حضور دکتر یوسفی معاون فرهنگی و اجتماعی ، خانم دکتر سپهری شاملو مدیر فرهنگی، دکتر ساکت رئیس مرکز مفاخر و اسناد دانشگاه، دکتر خزاعی فرد و جمعی از اعضا کانون های فرهنگی-هنری و اجتماعی برگزار شد، دکتر ساکت از اهمیت فعالیت فرهنگی سخن گفت و فعالین کانون را جهادگران عرصه فرهنگی نامید.

 در ادامه دکتر یوسفی در خصوص فرهنگ و جایگاه آن در میان دانشگاهیان سخنانی را ایراد نمود و در ادامه استاد حسین علیزاده گفت: وقتی در جمع شما جوانان هستم احساس خوبی دارم و رنگ و حسی را که در این فضاها کسب می کنم وصف ناشدنی است.

ایشان با بیان اینکه قدر همه هنر دوستان ایران را می دانم افزود: هنرمند برای ارائه هنرش به مردم نیاز دارد و محبتی که پشت سر هنرمند است اگر نباشد هنرش روح ندارد.

 در این مراسم که به مناسبت افتتاح تالار اندیشه بر پا گردیده بود، تابلوی نفیسی از سوی مدیریت فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد به کانون های فرهنگی-هنری اهدا گردید.

 گفتنی است تالار اندیشه ساختمان مجتمع  کانون های فرهنگی دانشگاه با ظرفیت 35 نفر، جهت برگزاری جلسات و مجامع مختلف تجهیز شده است.

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار