هشتمین جلسه ستاد برگزاری سيزدهمين المپياد فرهنگی ورزشی دانشجويان سراسر كشور برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
هشتمین جلسه ستاد برگزاری سيزدهمين المپياد فرهنگی ورزشی دانشجويان سراسر كشور برگزار شد

هشتمین جلسه ستاد برگزاري سيزدهمين المپياد فرهنگي و ورزشي دانشجويان سراسر كشور با حضور دكتر كافي، رئيس دانشگاه فردوسي مشهد و مسئولين برگزاري المپياد دوشنبه 24 خرداد در سالن شوراي سازمان مركزي دانشگاه فردوسي مشهد برگزار شد.

دكتر كافي، رئيس دانشگاه فردوسي مشهد و سرپرست عالي المپياد در اين جلسه پس از استماع  گزارش مسئولين حوزه ها و كميته هاي اجرايی المپياد ضمن ارج گذاري بر اقدامات انجام شده گفت : سالي كه در آن هستيم به فرموده مقام معظم رهبري سال اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل نام دارد و ما بايد اين موضوع را در همه ابعاد اجرايي خود مبنا قرار دهيم. و برنامه ريزي ها و عملكرد هايمان در كليه شئون اجرايي و برنامه ريزي ها نشات گرفته از اين موضوع باشد.

وي با اشاره به راه حل مشكلات و موانع موجود احتمالی افزود: راه غلبه بر مشكلات استفاده از همه ظرفيت هاي دانشگاه  و خلاقيت هاي موجود در اين جامعه بزرگ است ، مطمئنا با كنار هم قرار گرفتن همه بخش هاي دانشگاه  كه بخودي خود سرمايه بسيار شايان توجه و قابل اعتماد است مي توان بسياري از نقايص را مرتفع و فرصت هاي قابل توجهي را  ايجاد نمود.

 سرپرست عالي سيزدهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان كشور  همچنين با تاكيد بر استفاده حداكثري  ظرفيت هاي موجود دانشگاه اظهار داشت : بايد تمام همت خود را بكار بگماريم تا با بسيج توانمنديها و امكانات موجود دانشگاه، المپيادي با كيفيت و رضايت بخش  برگزار نماييم .

دكتر كافي با بيان اينكه ابعاد فرهنگي اين المپياد بايد به دقت مورد توجه باشد بيان داشت : توقع اينست همانگونه كه به  كيفيت و اهميت ابعاد اجرايي اين رويداد پرداخته مي شود نگاه و توجه مضاعفي نيز به  مباحث فرهنگي آن بشود و در مسايل فرهنگی دقت و توجه لازم انجام  پذيرد.

رئیس دانشگاه فردوسي مشهد در ادامه افزود : سعي خواهيم کرد با پيگيري هاي بيشتر و مديريت بهينه منابع موجود المپياد خوب و عالي را با كمك شما دست اندركاران المپياد رقم بزنيم .

وي در خصوص حضور كاروان ورزشي دانشگاه فردوسي مشهد در اين المپياد گفت: اگرچه حضور همراه با موفقيت و كسب سكوهاي قهرماني مهم است اما مهمتر از آن رعايت اخلاق و بجا آوردن آداب ميهمان نوازي  از سوي كاروان ورزشي دانشگاه ماست.

در اين جلسه دكتر طاهري دبيركل اجرایی سيزدهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان كل كشور با اشاره فعاليت ها و اقدامات صورت گرفته در خصوص برگزاری  المپياد گفت: با كوشش هاي انجام شده اعضاي ستاد برگزاري ، هم اكنون  كه قريب به يكماه به زمان برگزاري المپياد مانده است از آمادگي 80 درصدي برخوداريم ، و در طول يكماه باقي مانده نيز سعي خواهيم داشت آمادگي را به حداكثر ممكن برسانيم.

وي با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بخش هاي مختلف براي رفاه بيشتر ميهمان و برگزاري كيفي اين المپياد، اظهار داشت: براي اولين بار در اين المپياد از سيستم جامع رخدادهاي ورزشي دانشگاههاي سراسر كشور بهره برداري مي شود و برنامه توجيهي آموزشي سرپرستان كاروان هاي دانشگاه بصورت مجازي انجام خواهد شد كه  اين خدمات با همت و خلاقيت همكاران مركز فناوري اطلاعات دانشگاه عملياتي شده است.

در اين جلسه حجت السلام و المسلمين صالحي مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه فردوسي مشهد با تقدير زحمات انجام شده در ستاد برگزاري المپياد ابراز داشت : همچنان كه مباحث اجرايي اين رويداد محل دقت هستند بايد مسايل فرهنگي اين المپياد  نيز  مورد توجه خاص باشند ، هرچند كه نفس برگزاري اين اجتماع بزرگ ورزشي خود يك عمل فرهنگي است اما پرداختن و برنامه ريزي هاي مناسب فرهنگي  در اين امپياد كه در كنار مرقد هشتمين اختر تابناك امامت و ولايت برگزار مي شود حائر اهميت ويژه است.

  در اين نشست علاوه بر سخنان دكتر كامران داوري سرپرست کل المپياد  و دكتر باباخاني معاون اداري مالي دانشگاه فردوسی مشهد  در خصوص مباحث برگزاري المپياد ، هر يك از مسئولين كميته هاي اجرايي دقايقي را به ارايه گزارش اقدامات انجام شده حوزه خود پرداختند.

20355

20356

20359

20360

20358

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (0 نظر)

  آخرین اخبار