حضور دانشگاه فردوسی مشهد در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت

ارسال شده در تاریخ :
حضور دانشگاه فردوسی مشهد در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت

یازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد با حضور استاندار خراسان رضوی،مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی و جمعی از مسئولین استانی در سالن همایشهای نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح شد.

دانشگاه فردوسی مشهد نیز بصورت موضوعی در سه حوزه آموزش ، پژوهش و مشاهیر و افتخارات قرآنی در نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت که در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپا شده است  حضور فعال دارد.

غرفه آموزشی دانشگاه در نمایشگاه، با همکاری مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد به ارائه خدمات به بازدید کنندگان محترم می پردازد.

در غرفه پژوهشی دانشگاه در نمایشگاه سعی شده است هر شب سه اثر جدید پژوهشی در حوزه قرآن و عترت معرفی شود و  سه اسلام شناس غربی برای حاضران معرفی شود.

یازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت دارای ۲۴ بخش و ۳۲ کمیته است که ناشران قرآنی، مراسم و محافل قرآنی، فیلم‌های قرآن و عترت، هنرهای تجسمی و قرآنی، تفسیر و تدبر در قرآن کریم، کودکان و نوجوانان، عترت و ولایت، نشر الکترونیک و بین‌الملل از جمله بخش‌های نمایشگاه امسال به شمار می‌رود

در همین رابطه، دکتر یوسفی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه از غرفه دانشگاه فردوسی مشهد در محل یازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت بازدید و از نزدیک با فعالیت های این غرفه آشنا شد.

لازم به ذکر است نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد از ۲۶ خردادماه الی دوم تیرماه همزمان با ۹ ماه مبارک رمضان تا ۱۶ رمضان سال جاری از ساعت ۱۸ الی ۲۳ پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

 

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار