آيين احيای شب بيست و يك ماه مبارک رمضان در كنار مزار شهدای گمنام دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

ارسال شده در تاریخ :
آيين احيای  شب بيست و يك ماه مبارک رمضان در كنار مزار شهدای گمنام دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

مراسم  احيای شب بيست و يكم  ماه مبارک رمضان همزمان با شب شهادت مولاي متقيان حضرت علي عليه السلام  در جوار مزار شهداي گمنام و مسجد حضرت زهرا سلام الله عليها  پردیس دانشگاه فردوسي مشهد برگزار شد.

در اين آيين معنوي  كه با حضور باشكوه جامعه دانشگاهي و خانواده هاي ايشان همراه بود. حاضرين  در فضاي از  آكنده ازشور ايمان،  به راز نياز  با يگانه معبود و هستي بخش  خود پرداختند.

 این مراسم با تلاوت  آياتي چند از كلام الله مجيد آغاز گرديد. سپس دعاي  جوشن كبير با نداي الغوث،  الغوث حاضران در صحن دانشگاه طنين انداز شد.

سخنران مراسم شب بیست و یک ماه مبارک رمضان در مزار شهدای گمنام پردیس دانشگاه فردوسی مشهد ، حجت الاسلام والمسلمين سائلی بود که در سخنان خود به جايگاه  و بركات خود سازي  در ماه مبارك رمضان  و تقرب  و استغفار در شب های قدر را برای حاضران برشمرد.

ايشان ضمن اشاره به فيوضات  اين ماه عزيز و شب های قدر به فضائل حضرت علی (ع) و تولد آن حضرت در خانه کعبه ، همچنین شهادت حضرت علی (ع) در مسجد و در حال نماز پرداخت و دعا کردن و استعانت از خداوند را در اين شبها يکی از مهمترين راههای آمرزش و طلب مغفرت خواند .

سپس مراسم بر سرگرفتن قرآن مجید در فضایی آکنده از معنویت برگزار شد.

.

ghadr.21.4

ghadr.21.2

ghadr.21.6

ghadr.21.11

ghadr.21.12

ghadr.21.1

ghadr.21.3

ghadr.21.7

ghadr.21.5

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار