پیام تسلیت دانشگاه فردوسی مشهد بمناسبت درگذشت مهندس سید جواد شهرستانی

ارسال شده در تاریخ :
پیام تسلیت دانشگاه فردوسی مشهد بمناسبت درگذشت مهندس سید جواد شهرستانی

انّا لله و انّا الیه راجعون

خانواده بزرگ و دیرینه سال دانشگاه فردوسی مشهد ضایعه جبران ناپذیر درگذشت مهندس سید جواد شهرستانی رئیس هیات امنای بنیاد دانشگاهی فردوسی و یکی از خیّرین برجسته را به عموم مردم، بخصوص جامعه خیّرین و دانشگاهیان کشور تسلیت می گوید و برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی آرزومند است.

لازم به ذکر است مراسم تشییع روز دوشنبه ساعت 9/30 صبح از بهشت رضا به سمت حرم مطهر رضوی جهت تدفین می باشد.

همچنین مجلس یادبود مرحوم مهندس شهرستانی در روز یک شنبه 27 تیرماه از ساعت 11  الی 12/30  در نمازخانه سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد منعقد می باشد.

روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد

.

برای مطالعه زندگینامه مهندس سید جواد شهرستانی اینجا را کلیک کنید

20413

20412

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (4 نظر)

  همکار
  يكشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ - ۹:۵۷

  روحش شاد ، هنرمندانه زندگی کرد و ایده ها ، افکار متعالی و گره گشایانه اش زبانزد بود . برای روح او طلب آرامش می کنیم و به خانواده گرامی اش تسلیت می گوئیم

  سید حسن کاظمی ریابی
  يكشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۸

  حافظ چه زیبا گفته است: هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق ثبت است بر جریده عالم دوام ما

  فکر می کنم حدود 18 سال قبل در همایشی در هتل همای مشهد شرکت کردم که در آنجا از این بزرگ مرد تجلیل شد. برای من شنیدن طومار طویل خدمات ارزشمند ایشان برای مشهد (از جمله بنیان گذاری، پارک ملت، بولوار وکیل آباد، محله آب وبرق و...) بسیار تعجب برانگیز بود. امیدوارم شما در سایت به آنها اشاره نمایید تا این منش این الگوی خیر رسانی برای جامعه برجسته تر شود.
  روحشان همنشین اولیاء باد.

  الیاسی راد
  يكشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰

  کارکنان و مدیریت آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد نیز درگذشت جناب آقای مهندس سید جواد شهرستانی را تسلیت می گویند و برای بازماندگان ایشان صبر و شکیبایی آرزومند می باشند.

  عاقل
  شنبه ۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰

  منهم بنوبه خود و خانواده ام به خانوادهای محترم شهرستانی و فامیل وابسته از صمیم قلب تسلیت می گویم ..اما لازم میدانم بگویم افراد از شخصیت ایشان و دیگر بزرگان برای کار مردم و دانشگاه بهره گیرند (همانطور که ایشان در زندگی بودند) انشااله

  آخرین اخبار