دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد در جمع دانشجویان نمونه کشور

ارسال شده در تاریخ :
دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد در جمع دانشجویان نمونه کشور

آقاي محمد صادق كرباس فروشان دانشجوی دانشكده مهندسي دانشگاه فردوسی مشهد در مراسم تقدير از برگزيدگان بيست و چهارمين جشنواره دانشجوي نمونه كشور که در سالن شهيد بهشتي نهاد رياست جمهوري برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفت.

مراسم تقدير از برگزيدگان بيست و چهارمين جشنواره دانشجوي نمونه كشور و با حضور معاون اول رييس جمهوري، وزراي بهداشت و علوم و همچنين جمعي از روسا و معاونين دانشگاه هاي كشور در سالن شهيد بهشتي نهاد رياست جمهوري  برگزار شد.

به گزارش گروه رسانه ای روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد،،در اين مراسم از 40 دانشجوي نمونه كشوري كه 13 نفر از آنها از دانشگاه هاي علوم پزشكي بودند، تقدير شد.

روند انتخاب اين دانشجويان در دو مرحله انجام شده و در مرحله اول دو هزار و 248 دانشجوي نمونه در دانشگاه ها انتخاب شدند كه در نهايت از 25 دانشجوي آقا و 15 دانشجوي خانم تقدير شد. دانشجويان نمونه كشوري از 17 دانشگاه وزارت علوم، دو دانشگاه فرهنگيان و 8 دانشگاه علوم پزشكي هستند.

گفتني است علاوه بر امتيازات معنوي، براي دانشجويان دوره هاي كارشناسي و ارشد، پاداش نقدي و براي دانشجويان مقطع دكترا فرصت مطالعاتي 6 تا 9 ماهه در نظر گرفته شده است .

nm4

nm2

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (1 نظر)

  رضا
  شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲

  تبریک به مهندس کرباس فروشان...
  انشاالله موفقیت های بعدی ..

  آخرین اخبار