بازتاب خبری گسترده سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در رسانه‌ها و مطبوعات ایران

ارسال شده در تاریخ :
بازتاب خبری گسترده سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور در رسانه‌ها و مطبوعات ایران

سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور در بخش دختران از روز دوشنبه 28 تیرماه 1395 به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد.

این رویداد از بازتاب خبری گسترده‌ای در رسانه‌ها و مطبوعات سراسرکشور نسبت به دوره‌های پیشین المپیاد برخوردار بود و در حال حاضر نیز خبرنگاران به صورت جدی پیگیر پوشش لحظه‌ به لحظه گزارشات و تحولات این المپياد هستند.

با رصد سایت‌ها و رسانه‌های خبری مشخص شد که بیش از 80 سایت خبری ملی و منطقه‌ای این رویداد را به‌صورت موردی و مستمر پوشش داده‌اند و تاكنون بيش از 1500 خبر از منابع رسمي منتشر شده است.

در بخش رسانه‌های تصویر ومجازی ، شبکه صداو سیمای خراسان رضوی ، رادیو ورزش ، خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا، مهر، دانشجو، ایلنا، آنا، تابناک، واحد مرکزی خبر خراسان رضوی، قدس آنلاین، فارس، تسنیم، باشگاه خبرنگاران، پانا، برنا، واحد مرکزی خبر، مهر نیوز، پرتال دانشگاهی کشور، تابناک، دانا، اخبار پیام نور، مشهد پیام، نخست نیوز، خراسان، نسیم آنلاین و موج چهارم بیشترین انعکاس خبری از المپیاد را بروی سایت‌ منتشر کرده‌اند. همچنین خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا و خبرگزاری دانشجو به صورت آنلاین بیشترین پوشش اخبار المپیاد را داشته‌اند.

در بخش مطبوعات و روزنامه‌ها همزمان با افتتاحیه سیزدهمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان کشور روزنامه‌های خراسان، قدس، جوان، رسالت، اطلاعات، دنیای اقتصاد و آفتاب یزد اخبار این رویداد بزرگ را در قالب خبر، گزارش و مصاحبه منعکس کرده‌اند.

پوشش خبري گسترده المپياد ورزشي در حالي صورت گرفت كه اين رويداد با اتفاقات خبرساز و مهمي از جمله كودتاي تركيه همزمان بود، که از توجه رسانه ها و مطبوعات در پوشش گسترده خبری وسعت المپياد تاثیری نداشت و حتي در مقايسه با گذشته افزايش چشمگيري نيز روبرو بود.
      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار