تقدیر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از دبیر چهارمين كنفرانس ملی ماهی شناسی ايران

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از دبیر چهارمين كنفرانس ملی ماهی شناسی ايران

دکتر احمد رضا بهرامی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد از دکتر جمشید درویش دبیر چهارمين كنفرانس ملي ماهي شناسي ايران، برای برگزاری شایسته این کنفرانس تقدیر کرد.

چهارمین همایش ملی ماهی شناسی ایران با مشارکت دانشگاه فردوسی مشهد، انجمن ماهی شناسی ایران، اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی، نظام دامپزشکی خراسان رضوی، اداره کل حفاظت از محیط زیست خراسان رضوی و انجمن زیست شناسی خراسان رضوی و با حضور مسئولان کشوری و استانی سازمان‌ها، نهادهای مرتبط و فعالان صنایع شیلات، آبزیان، مشاغل و مراکز تولیدی وابسته از سراسر کشور طی روزهای 30 و 31 تیر ماه به میزبانی پایتخت معنوی ایران در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

این همایش با هدف تبادل آخرین یافته‌ها و منابع معتبر علمی در زمینه ماهی شناسی و آبزیان و ارائه مقالات علمی توسط اساتید، محققان، متخصصان و دانشجویان و تقدیر از فعالان علمی، تحقیقاتی، اجرایی و تولیدی این عرصه برگزار گردید .

لازم به ذکر است چهارمین کنفرانس ماهی شناسی ایران در 6 محور زمینه‌های بیوسیستماتیک ماهیان، بوم شناسی و جغرافیای زیستی ماهیان، آرایه شناسی و رده‌بندی تبارزادی ماهیان، فیزیولوزی و تکوین ماهیان، ماهی شناسی کاربردی و بیماری‌های ماهیان برگزار شد.

Final

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار