نشست خبری همايش بين المللی سيره و معارف رضوی در دانشكده الهيات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

ارسال شده در تاریخ :
نشست خبری همايش بين المللی سيره و معارف رضوی در دانشكده الهيات و معارف اسلامی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

نشست خبري همايش بين المللي سيره و معارف رضوي با محوريت عدالت و اخلاق در مكتب اهل بيت عليهم السلام با تكيه بر سيره و آموزه هاي امام رضا عليه السلام در دانشكده الهيات و معارف اسلامي دانشگاه فردوسي مشهد برگزار شد.

در اين نشست خبري دكتر غلامرضا رئيسيان رئيس دانشكده و دبير اين همايش ضمن بيان ارتباطات علمي و بين المللي دانشكده الهيات در سالهاي اخيرهمچون ارتباط با دانشگاه هاي هارتفورد آمريكا، پادربورن و توبينگن آلمان، دانشگاه كوفه و ....، اهداف برگزاري اين همايش را ارائه فرهنگ و معارف ناب اسلامي و معرفي تفكر شيعي به عنوان تفكري عقلاني عادلانه و رحماني با تكيه بر مباني و معارف اهل بيت به ويژه سيره امام رضا عليه السلام، شناخت ظرفيت هاي بين المللي در سطح دانشگاه ها مراكز پژوهشي جهت همكاري هاي آينده و نيز حضور هر چه بيشتر دانشكده الهيات در مجامع علمي و بين المللي جهان توضیحاتی بیان نمود.

لازم به ذکر است این همايش بين المللي در سه بخش فارسي انگليسي و عربي در روزهاي 26 و 27 فروردين سال آينده در دانشگاه فردوسي مشهد برگزار خواهد شد. علاقه مندان و پژوهشگران ميتوانند براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت icjeca.um.ac.ir مراجعه كنند.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار