دهمین کنگره مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران به کار خود پایان داد

ارسال شده در تاریخ :
دهمین کنگره مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران  به کار خود پایان داد

دهمین کنگره مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران پس از دو برگزاری در دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد به کار خود پایان داد

دکتر طبسی زاده دبیر دهمین کنگره مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران ، این رویداد را فرصت مناسبی دانست تا این گروه درکنار واحد صنایع قرار گیرد و باتوجه به نیاز های آنان در این زمینه نیاز یابی انجام شود.

دکتر ذکی مدیر گروه بیوسیستم دانشگاه شهید چمران اهواز نیز در مراسم اختتامیه اظهار داشت : با توجه به وقت کمی که برای تدارک این کنگره در نظر گرفته شده بود میتوان گقت به صورت خوب و منظمی اجرا شد . مقالات ارائه شده نسبت سال قبل در تعداد کمتر پذیرفه شده بودند و لی از سطح کیفی بالاتری برخوردار بودند .

دکتر همت از دانشگاه صنعتی اصفهان و کاندیدای منتخب به عنوان رئیس انجمن مهندسی ماشین آلات کشاورزی نیز در این مراسم در سخنانی اعلام نمود :این کنگره به طور کلی از لحاظ برنامه ریزی نسبت به نهمین کنگره مکانیک بیوسیستم پیشرفت بسیار داشته سخنرانان آن و به خصوص ویدئو کنفرانس های آن بسیار مناسب بود .

وی ادامه داد : این کنگره که داوران پوستر و کادر اجرائی آن از جوانان تشکیل شده بود نشان داد میتوان با نسل جوان کارهای خوبی انجام داد .اگر همکاران فنی مهندسی هم در کنار ما حضور پیدا میکردند این کنگره میتوانست پویایی بیشتری ایجاد کند .

طاهری راد از کادراجرائی و برنده یکی از 4 مقاله برتر این کنگره هم به عنوان یکی از سخنرانان مراسم اختنتامیه اظهار داشت : امیدوارم برای سال آینده کنگره را زودتر به دانشکده مقصد واگذار کنند تاباکمبود وقت مواجه نشوند ودر موضوعاتی برگزار گردد که کارآمدتر باشند و از جنبه صرفا تحقیقاتی بودن فاصله بگیرند.

سپس جلسه پرسش و پاسخی بین اعضای هیئت مدیره جدید انجمن مهندسی ماشین آلات کشاورزی به همراه اساتید این حوضه و دانشجویان مکانیک بیو سیستم هم در مراسم اختتامیه دهمین کنگره مکانیک بیوسیستم (ماشین های کشاورزی )و مکانیزاسیون ایران برگذار گشت .

لازم به ذکر است در اختتامیه دهمین کنگره مکانیک بیوسیستم (ماشین های کشاورزی )و مکانیزاسیون ایران 4 مقاله شفاهی و 1 مقاله پوستری به عنوان برنده اعلام شد .

k.k.1

k.k.2

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار