شرکت فعال دانشگاه فردوسی مشهد در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب سنتی ایران

ارسال شده در تاریخ :
شرکت فعال دانشگاه فردوسی مشهد در سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب سنتی ایران

دانشگاه فردوسی مشهد با توجه به سابقه 35 سال تحقیق و آموزش در زمینه گیاهان دارویی سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب سنتی ایران فعالانه شرکت نموده و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی خود که شامل 1200 اثر علمی بوده است را در معرض دید علاقمندان قرار داد.

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فراورده های طبیعی و طب سنتی ایران به همت ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تاریخ 15 الی 18 شهریور ماه جاری در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و دانشگاه فردوسی مشهد نیز با توجه به سابقه 35 سال تحقیق و آموزش در زمینه گیاهان دارویی در این نمایشگاه فعالانه شرکت نموده و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی خود که شامل 1200 اثر علمی بوده است را در معرض دید علاقمندان قرار داد.

هفت شرکت دانش بنیان دانشکده کشاورزی این دانشگاه در زمینه گیاهان دارویی فعالیت می­کنند که ضمن فراهم نمودن محیطی برای اشتغال و بروز خلاقیت­ها و نوآوری­های نسل جوان در عرصه­های علمی و فناوری و اقتصادی، انگیزه و نشاط را در بین متخصصان و محققان دانشگاهی با به عینیت بخشیدن به نتایج تلاش­های خود، تقویت نموده و به رشد و بالندگی و جهت­دهی و به روز رسانی آموزش و تحقیقات در این زمینه کمکی نیرومند می­نماید.

با توجه به ارائه خوب غرفه دانشگاه فردوسی مشهد در این نمایشگاه، دفتر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد خبری نمایشگاه از غرفه دانشگاه فردوسی بازدید نمود که مورد توجه قرار گرفت همچنین گزارش حضور دانشگاه فردوسی مشهد در این نمایشگاه توسط ستاد خبری نمایشگاه بصورت خبر و گزارش خبر تهیه شد.

استقبال گسترده دانشگاهیان و محققان و سایر آحاد جامعه از غرفه دانشگاه فردوسی مشهد امید و انگیزه محققان این دانشگاه را در ادامه راه خود دو چندان نمود.

.

بروشور تهیه شده توسط دانشگاه فردوسی مشهد که دراین جشنواره توزیع شد و مورد استقبال فراوان قرار گرفت

20683

20684

.

برای مشاهده بروشور روی فایل زیر  کلیک کنید

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار