رئیس دانشگاه فردوسی مشهد: مقدم دانشجویان را به قطب تعلیم و تربیت گرامی می داریم.

ارسال شده در تاریخ :
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد: مقدم دانشجویان  را به قطب تعلیم و تربیت گرامی می داریم.

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت آغاز سال تحصیلی و ورود دانشجویان جدید پیام تبریک و خیر مقدم خود را به شرح زیر ابلاغ کرد.

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

با درود،

هر ساله با فرا رسيدن فصل دانش و پژوهش، دانشگاه رنگ و بوي زندگي و طراوت به خود مي‌گيرد و عطر حضور استادان، دانشجويان و دانش پژوهان فرزانه و فرهيخته مشام جان را به رايحه دانايي معطر می‌نمايد. در آغاز سال تحصيلي جديد مقدم رهپويان دانش را آذين بندي نموده و گلباران مينماييم.

رسالت دانشگاه به مثابه مهم‌ترين و اصلي‌ترين ركن توسعه و دستيابی به استقلال در کشور مسئوليتي بس سنگين و والا را بر دوش تمامي‌ دانشگاهيان گذارده است. در اين راستا «دانشگاه فردوسي مشهد، نگين انديشه و خردورزي، قطب تعليم و تربيت، مركز پژوهش و فناوري و یکی ازبزرگترین دانشگاههای كشور»، تلاش مينمايد نقش بي‌بديل خود را در اعتلاي جايگاه علمي، فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي کشور در سطوح ملي، منطقهاي و بين المللي به بهترين وجه ايفا نمايد. بيترديد ايفاي اين رسالت عظيم با پشتوانه الطاف الهي از يك‌سو و تلاش و عزم جزم استادان و پژوهشگران گرامي‌ و دانش‌پژوهيِ دانشجويان عزيز از دگر سو، فراهم خواهد آمد.

بی شك توليد علم نافع بنياديترين رسالت دانشگاهيان است. از اين روی، براي دستيابي به اين آرمان متعالي و تحقق بخشيدن به اهداف سند راهبردي دانشگاه و در راستاي سياست‌هاي دولت تدبير و اميد ميكوشيم آموزش و پژوهش نافع را سرلوحه فعاليتهاي مدبرانه، دانايي محور و اميدآفرين خود قرار دهيم. دستيابي به اين هدف، تلاش و كوشش قاطبه دانشگاهيان، اعم از مديران پرتلاش، اعضاي هيأت علمي‌ گرانقدر، كاركنان و كارشناسان سختكوش و دانشجويان عزيز را ميطلبد.

در آستانه فرا رسيدن بهار آموزش و پژوهش، جوشش و پويش، رويش و زايش، فرصت را غنيمت شمرده و حضور يكايك دانشجويان عزيز، به‌ويژه نوآمدگان را در دانشگاه فردوسي مشهد خير مقدم و خوش آمد گفته واز مديران، استادان، و دانشجویان پیش کسوت دانشگاه انتظار دارم تا همچون گذشته زمينة مناسب را براي راهنمایی، ارائه خدمات آموزشي و پژوهشي به دانشجويان عزيز و تقويت توانمندي‌ها و شكوفايي استعدادهاي آنان را فراهم آورند.

بهروزي، نيك فرجامي‌ و موفقيت روزافزون همگان را خواهانم.

دکتر محمد کافی

رئيس دانشگاه

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار