گردهمایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی پذیرفته شده در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
گردهمایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی پذیرفته شده در  دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، گردهمایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری پذیرفته شده در دانشگاه فردوسی مشهد، عصر روز دوشنبه پنجم مهرماه 1395  با حضور مسئولان دانشگاه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی پذیرفته شده در محل سالن ورزشی 22 بهمن پردیس دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر کافی رئیس دانشگاه درسخنانی ضمن خیر مقدم به دانشجویان برای ورود به دانشگاه فردوسی مشهد و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به بیان تفاوت های تحصیل در دوره کارشناسی و تحصیلات تکمیلی پرداخت و با اشاره به نقش جوانان کشور ما در توسعه تکنولوژی جهانی اظهار داشت : ما نیز باید دین خود را نسبت به این امر ادا کنیم چراکه در حال حاضر زندگی بدون تکنولوزی تقریبا غیر ممکن است.

رئیس دانشگاه با بیان اینکه دانشگاه محل تولید علم و محل تبدیل علم به ثروت است و جامعه ی امروزی به شدت نیازمند این موضوع است افزود : ما مفتخریم که دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد همانند دانشجویان سایر دانشگاه ها سرآمد هستند و چیزی در عرصه های جهانی کم ندارند .

دکتر کافی دانشگاه فردوسی مشهد را جزء دانشگاه های برتر کشور دانست و به تلاش دانشگاه فردوسی مشهد برای جذب دانشجویان بین الملل و مروادت علمی با مجامع و دانشگاه های سایر کشور ها اشاره کرد و گفت: دانشگاه هر آنچه را در توان دارد در طبق اخلاص گذاشته است ، امیدواریم دانشجویان ما این نکته را متوجه شوند که هدف دانشگاه تحصیل راحت تر برای آنان است .

در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین صالحی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در سخنانی به حضور موثر دانشجویان تحصیلات تکمیلی در فضای فرهنگی دانشگاه اشاره کرده و انتظارات دانشگاه از دانشجویان تحصیلات تکمیلی را جهت ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه برشمرد.

در بخش دوم این گردهمایی، پنل آموزشی و پرسش و پاسخ با حضور دکتر داوری معاون دانشجویی، دکتر بهرامی معاون پژوهش و فناوری، دکتر هاشمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر اصغرپور مدیر اجتماعی و دکتر طاهری مدیر تربیت بدنی دانشگاه برگزار شد.

اعضای حاضر در این پنل ضمن معرفی مجموعه های تحت مدیریت خود به سوالات مطرح شده توسط دانشجویان پاسخ گفتند.

d204

d203

d201

d202

d205

d200

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار