گردهمایی دانشجویان دختر ورودی 1395 دانشگاه فردوسی مشهد با عنوان " فصل تازه " برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
گردهمایی دانشجویان دختر ورودی 1395  دانشگاه فردوسی مشهد با عنوان

گرد همایی دانشجویان دختر ورودی 1395دانشگاه فردوسی مشهد از ساعت  8 صبح روز سه شنبه 6 مهر ماه 1395 در محل سالن ورزشی 22 بهمن پردیس دانشگاه درقالب جشنی با نام فصل تازه برگزار شد.

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در این مراسم در سخنانی ضمن ادای احترام به شهدا و جانبازان 8 سال دفاع مقدس و خوش آمد گویی به دانشجویان ورودی این دانشگاه از ارزش علمی و رتبه بندی بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد سخن گفت .

وی اظهار داشت از دانشجویان انتظار تلاش و روحیه پرسش گری را دارم زیرا نام این دانشگاه تا پایان عمر به همراه اعضای این خانواده برزگ میباشد .

دکتر کافی خواستار ریشه کن کردن ناامیدی در میان دانشجویان و تلاش برای آماده ساختن کشور برای آیندگان شد.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در ادامه سخنان خود به کسب مقام ها و افتخار آفرینی های بانوان در دانشگاه فردوسی مشهد مانند کسب رتبه نایب قهرمانی دانشجویان دختر این دانشگاه اشاره کرد و دانشجویان ورودی سال جاری را میراث دار و ادامه دهنده راه آنان دانست.

حجت الاسلام وتالمسلمین صالحی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز با یاد و خاطره دانشجویان ایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد و نامیدن این مراسم با عنوان فصلی تازه از عمر، راهبردهای طی کردن این مقطع از عمر و تحصیل را امید، انگیزه، و نداشتن غرور و غلبه بر جاذبه های دنیایی و همچنین پیوستن به گروه های ورزشی و انتخاب دوستان هوشمند دانست.

در این مراسم، ضمن دعوت از خانم دکتر طباطبایی یزدی عضو هیات علمی گروه محیط زیست دانشکده منابع طبیعی و محیط زیست و خانم دکتر عذرا قندهاریون عضو هیات عملی گروه زبان و ادبیات انگلیسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد، گفتگوی صمیمانه ایشان با دانشجویان ورودی جدید انجام شد و با برگزاری مسابقه بین دانشجویان دختر پذیرفته شده در دانشگاه فردوسی مشهد هدایای برندگان توسط این دو  عضو هیات علمی دانشگاه به افراد شرکت کننده در مسابقه اهدا شد.

در ادامه این مراسم دانشگاه فردوسی مشهد از لحاظ مکانی ، تاریخی ، و امکانات علمی، فرهنگی و ورزشی به دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه معرفی شد .

پس از آن دانشجویان شرکت کننده در مراسم از نمایشگاهی که به منظور آشنایی دانشجویان جدید با بخش های مختلف دانشگاه برپاگردیده بود بازدید به عمل آوردند./همتی

dj301

dj302

dj300

dj303

dj304

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار