انتصاب سرپرست امور اداری مديريت ساختمان‌ها و تأسيسات دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
انتصاب سرپرست امور اداری مديريت ساختمان‌ها و تأسيسات دانشگاه فردوسی مشهد

دكتر محمد كافي، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دكتر حسین انصاری ، دانشیار گروه آموزشی علوم و مهندسی آب را ، به عنوان سرپرست امور اداري  مديريت ساختمان‌ها و تأسيسات دانشگاه منصوب كرد.

در این حکم آمده است:

با توجه به تجربيات گرانسنگ وتوانمندي جنابعالي وبا عنايت به اينكه جناب آقاي دكترمحمدرضا اكبرزاده مدير محترم ساختمان‌ها و تأسيسات دانشگاه از تاريخ  اول مهر ماه 1395 به افتخار بازنشستگي نايل شده‌اند، براساس پيشنهاد معاونت محترم اداري و مالي دانشگاه بموجب اين حكم با حفظ سمت و وظايف آموزشي و پژوهشي، سرپرستي امور اداري  مديريت ساختمان‌ها و تأسيسات دانشگاه به جناب‌عالي واگذار مي‌ گردد.

اميد است با استفاده از تجربه وتوانمندي همكاران محترم مديريت فوق الذكر، ضمن ارتقاء كيفي و نظارتي ماموريت هاي آن مديريت وبه بهره برداري رساندن بهنگام پروژه هاي در دست اجرا، زير ساخت هاي لازم جهت عملياتي شدن ساختارتفصيلي جديد مديريت اداري وپشتيباني را باهماهنگي معاونت محترم طرح وبرنامه، فراهم فرماييد.

لاازم به ذکر است دکتر حسین انصاری عضو هیات علمی گروه علوم و مهندسی آب دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد ، و از سال 91 مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه نیز می باشد.

.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (2 نظر)

  شمس آبادی-سرپرست مدیریت امور اداری و پشتیبانی دانشکده کشاورز
  جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲

  با سلام
  ماموریت جدید را خدمت شما مدیر توانمند و مدبر، استاد خوشفکر و فرزانه و برادر عزیزم تبریک و تهنیت عرض می‎نمایم.
  بهترینها را برای شما و دیگر تلاشگران معزز دانشگاه فردوسی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

  زهرا اصغری نیکان
  يكشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۳

  با سلام
  این انتصاب شایسته را به محضر گرانقدر آقای دکتر کافی و جامعه دانشگاهی تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال آرزوی سربلندی و موفقیت برای ایشان دارم .حقیقتا آقای دکتر انصاری از اساتید فرهیخته ،خوش فکر، خلاق ، ایده پرداز و کارآمدی هستند و این انتخاب دقیقا نشان از شایستگی و توانمندی ایشان در صحنه های خدمت صادقانه می باشد.مطمئناٌ مدیریت اثر بخش توأم با تجارب برجسته و گرانقدر ایشان ، موجبات ارتقاء بیشتر مجموعه مدیریت ساختمانها و تاسیسات دانشگاه را فراهم خواهد نمود امید است در پرتو الطاف حضرت حق، بیش از پیش موفق و پیروز باشید. و من الله التوفیق

  آخرین اخبار