گردهمایی دانشجویان دختر ورودی سال 1395 شاهد و ایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
گردهمایی دانشجویان دختر ورودی سال  1395 شاهد و ایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد  برگزار شد

گردهمایی دانشجویان ورودی سال 1395 شاهد و ایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد با حضور دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ، آقای عابدینی مقدم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان و آقای حسینی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید در روز پنج شنبه هشتم مهر برای خانمهای دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن ادای احترام به شهدا و جانبازان 8 سال دفاع مقدس، به دانشجویان شاهد و ایثارگر پذیرفته شده در این دانشگاه خیر مقدم گفت.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد ضمن اشاره به ارزش علمی و رتبه بندی بین المللی دانشگاه فردوسی مشهد، مزیت های دانشگاه فردوسی مشهد از جمله استادان دارای رتبه علمی بالا و پردیس دانشگاهی زیبا و حضور 1400 نفر دانشجوی خارجی سخن گفت و بزرگترین مزیت این دانشگاه را همجواری با آستان مقدس امام رضا (ع) دانست.

در ادامه این مراسم دکتر سعیدی رضوانی در سخنانی رسالت علمی دانشجوی شاهد و ایثارگر را بیان نمود .

این مراسم با اجرای مسابقه و اجرای تئاترهای سهمیه و ماه ­پر با هنرمندی هنرمندان برجسته تئاتر مشهد، و سخنان محمدرضا حصاری، دانشجوی نخبه مقطع دکتری گرایش تحقیق در عملیات برای دانشجویان و تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد وایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد در محل مؤسسه فرهنگی ورزشی ایثار طرقبه پایان یافت .

در حاشیه برگزاری گردهمایی دانشجویان ورودی 1395 شاهد و ایثارگر دانشگاه فردوسی مشهد نمایشگاهی از آثار پژوهشی دانشجویان نخبه شاهد و ایثارگر دانشگاه نیز برپا شده بود که مورد بازدید علاقمندان قرار گرفت.

لازم به ذکر است امروز جمعه نهم مهر نیز این گردهمایی با حضور دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر پذیرفته شده در دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور دکتر هاشمی معاون اموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فردوسی مشهد ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان و معاون فرهنگی و آموزشی ایشان در محل مؤسسه فرهنگی ورزشی ایثار طرقبه برگزار خواهد شد.

sh.3sh.2

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار