تمدید زمان برگزاری اولین نمایشگاه دستاورد های زبان آموزی در راستای ارتباط دانشگاه با جامعه

ارسال شده در تاریخ :
تمدید زمان برگزاری اولین نمایشگاه دستاورد های زبان آموزی در راستای ارتباط دانشگاه با جامعه

 این نمایشکاه در قالب 14 غرفه به منظور تعامل دانشگاه با دانش روز جامعه می باشد و بهره گیری از آن در موضوع زبان و زبان آموزی به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشکده ادبیات و علوم انسانی  دانشگاه فردوسی مشهد از تاریخ 27 شهریور ماه 1395  بر پا شده است .

دکتر پیش قدم در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد بیان داشت: میهمانان ایرانی و فرانسوی همایش ادبیات تطبیقی فرانسه و فارسی که طی روزهای 7 و 8 مهرماه 1395 برگزار گردید نیز از نمایشگاه دستاوردهای علمی اموزشی ،فرهنگی زبان بازدید به عمل آوردند.

لازم به ذکر است از مدعوین ویژه این همایش رئیس دانشگاه سوربن نوول پاریس 3 به همراه جمعی از اساتید این دانشگاه و رایزن فرهنگی سفارت فرانسه در ایران بودند.

دکتر پیش قدم دبیر اجرایی این نمایشگاه ابراز امیدواری کرد تا برگزاری نمایشگاه هایی از این دست ارتباط میان جامعه و دانشگاه را پررنگ تر نموده و دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دانشگاه مادر شرق کشور نقشی پیشگام در ایجاد فرهنگ بالا بردن ضریب تاثیر اجتماعی دانشگاهیان داشته باشد، تا سایر دانشگاه ها بتوانند از این حرکت مدلسازی کنند.

شایان توجه است این نمایشگاه در راستای هدف همایش زبان و کودک که در سال گذشته در محل تالار فردوسی و شریعتی این دانشکده برگزار شد به نمایش در آمد.

نمایشگاه دستاوردهای علمی آموزشی ،فرهنگی زبان تا روز دوشنبه 12 مهرماه 1395 به دلیل استقبال بازدیدکنندگان تمدید شد./همتی

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

 

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار