برگزاری نشست تخصصی فرصتها و تهدیدهای فضای سایبری با حضور رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری نشست تخصصی فرصتها و تهدیدهای فضای سایبری با حضور رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی

دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت هفته نیروی انتظامی میزبان نشست تخصصی با موضوع فرصتها و تهدیدهای فضای مجازی بود. این نشست با حضور رئیس پلیس فتا خراسان رضوی در تاریخ سه شنبه 13 مهر ماه 1395 در تالار اندیشه مجتمع کانون های فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.

رئیس پلیس فتا در خراسان رضوی در این نشست به مباحثی پیرامون اهمیت آشنایی دانشجویان با امکانات و تهدیدهای فضای سایبری اشاره کرده و اظهار داشت فضای سایبری فضایی فراجغرافیایی و فراملی است که امکانات و آزادی های آن می تواند امنیت افراد و جوامع را تهدید کند. از طرفی نیز اعمال محدودیتها در آن نباید به گونه ای باشد که باعث از دست رفتن فرصتها باشد.

وی همچنین پیشنهاد امضای تفاهم نامه میان دانشگاه فردوسی مشهد و نیروی انتظامی استان با موضوعیت همکاریهای فضای سایبری را ارائه نمود. در ادامه جلسه مباحث به صورت پرسش و پاسخ میان دانشجویان و کارشناسان ادامه یافت.

در پایان دکتر ابراهیمی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تشکر از تلاشها و همکاریهای نیروی انتظامی استان و بخصوص پلیس فتا، تندیس دانشگاه فردوسی مشهد را به رسم یادبود به رئیس پلیس فتا در استان  خراسان رضوی اهدا نمود.

ضمنا در حاشیه این نشست نمایشگاهی در همین رابطه توسط پلیس فتای استان به مدت دو روز در محل مجتمع کانون های فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید که مورد استقبال دانشگاهیان قرار گرفت.

30193

30196

30195

30194

30192

30191

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار