نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 9 کشور در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود

ارسال شده در تاریخ :
نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 9 کشور در دانشگاه فردوسی مشهد  برگزار می‌شود

پنجاه و سومین نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و موسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور، 11 و 12 آبان ماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی پنجاه و سومین نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 9 کشور در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، گفت : این نشست با حضور 30 نفر از مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 9 کشور، در روزهای  11 و 12 آبان ماه  1395 در تالار اندیشه مجتمع کانون‌های فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.

مهدی حافظی از برگزاری دو کارگاه و دو نشست تخصصی در پنجاه و سومین نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 9 کشور خبر داد و عنوان کرد: در این کارگاه‌ها مباحث "الزامات فعالیت‌های تشکیلاتی" و "فعالیت‌های داوطلبانه و توانمندسازی فرهنگ اجتماعی" ارائه خواهد شد و دو نشست تخصصی نیز با دو موضوع پایش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و خوانش آیین‌نامه تشکل‌های دانشجویی برگزار خواهد شد.

وی اعلام نمود : در موضوع بندی کارگاه ها و نسشت ها سعی شده تجربیاتی که دانشگاه فردوسی مشهد در حوزه فرهنگی و اجتماعی کسب کرده است، با مدیران سایر دانشگاه‌ها به اشتراک گذاشته شود؛ همچنین برگزاری نمایشگاه‌های آثار هنرمندان خراسان و بازدید از مجموعه‌های فرهنگی دانشگاه فردوسی نیز درنظر گرفته شده است .

لازم به ذکر است دكتر محمد كافي، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمي دكتر احمدرضا اصغرپور ماسوله ، استاديار گروه آموزشی علوم اجتماعی دانشكده ادبيات و علوم انساني دانشگاه  را به مدت دو سال، در سمت مدير فرهنگي و فعاليت هاي داوطلبانه دانشگاه فردوسی مشهد  منصوب كرد.

در این زمینه بیشتر می خوانیم :

انتصاب دكتر احمدرضا اصغرپور در سمت مدير فرهنگی و فعاليت های داوطلبانه - کلیک کنید

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار