برگزاری نشست دبيران كانون های فرهنگی هنری دانشگاه با رئيس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری نشست دبيران كانون های فرهنگی  هنری  دانشگاه با رئيس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد

نشست هم انديشي دبيران كانون هاي فرهنگي هنري دانشگاه با رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسي مشهد  روز دوشنبه 26 مهرماه 1395  در محل سالن شوراي نهاد نمایندگی برگزار شد .

در ابتدای این نشست دبيران كانون های فرهنگی هنری دانشگاه به بيان مشكلات خود از قبیل : مشکلات مالي، چگونگی ارتباط با بيرون از دانشگاه و نقش حمايتي نهاد نمایندگی در اين زمينه، امتيازات ويژه براي دانشجويان نابينا، آشنايي دانشجويان خارجي با فرهنگ ايراني و اسلامي، شناخت بهتر و همکاری بيشتر در انجام كارهاي مشترك و فرهنگي در دانشگاه فردوسی مشهد را مطرح نمودند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین صالحي رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت : هدف از ورود به دانشگاه تحصيل است و فعاليت  كانون ها بايد در اعتلاي اين مهم باشد و با وجود فعالیت در این کانونها از درس و تحصیل غفلت نکنید و نقش نظارتي نهاد نمایندگی در دانشگاه حمايتي می باشد و اگر تذكري داده ميشود در جهت حمايت از عملکرد كانون هاي فرهنگي هنري در دانشگاه است.

وی اظهار داشت : با تقسيم بندي كانون هاي مذهبي و غير مذهبي مخالف هستیم و معتقدیم تمام عناصر فرهنگي دانشگاه باید در راستای فرهنگ دانشگاه فردوسی مشهد و تعالي ايران اسلامي قرار گيرد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت : نگاه ما به فعاليت هاي مذهبي در دانشگاه عمیق تر می باشد  ولی این بدین معنی نیست که  فعالیت دیگر کانون های فرهنگی و هنری را نادیده بگیریم و خواهان ارتباط هرچه بيشتر كانون هاي فرهنگي هنری دانشگاه فردوسی مشهد با نهاد نمایندگی  در دانشگاه هستیم .

در ادامه این نشست دبيران كانون هاي فرهنگي هنری دانشگاه به همراه كارشناس و دبير شورا به اظهار نظر و هم انديشي در مورد مسائل مطح شده پرداختند.

لازم به ذکر است در این نشست دبیران کانونهای قرآن، نماز، حیات، شعر، موسیقی، تئاتر، حس هفتم، امام رضا علیه السلام،کتاب و اندیشه، همیاران سلامت، ملل، تاک، مهدویت، ایرلن شناسی، پردیس، فجری ها ، هلال احمر حضور داشتند .

30267

30268

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار