نشست صمیمانه رییس دانشگاه با دبیران کانون های فرهنگی و هنری برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
نشست صمیمانه رییس دانشگاه با دبیران کانون های فرهنگی و هنری برگزار شد

نشست دبيران كانون هاي فرهنگي و هنری با دکتر کافی رئیس دانشگاه ، دكتر يوسفي معاون فرهنگي و دكتر اصغر پور مدیرفرهنگی و فعالیتهای داوطلبانه، دكتر ابراهيمي مدير دفتر ریاست و  روابط عمومي دانشگاه در تاريخ 26 مهر ماه  منظور معارفه دبیران کانونها و بيان اهداف و خواسته هاي كانون هاي فرهنگي و هنری دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد ، اين نشست صميمانه با قرائت قرآن توسط دبیر کانون مهدویت آغاز شد، سپس دكتر ابراهيمي به دبيران کانونهای فرهنگی و هنری خیر مقدم گفت.

در ادامه دبير شوراي هماهنگي کانون‌ها به بيان مختصري در مورد فعالیت های پیش رو و زمينه هاي لازم جهت رشد و تکاپوی این مجموعه كانون ها پرداخت.

دكتر كافي رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در این نشست بر این نکته تاکید کرد : دانشجویان درضمن لزوم کار فرهنگي توجه به امر تحصیل را از یاد نبرند و افزود براي ما مهم است كه دانش آموخته دانشگاه فردوسي مشهد فرد كامل و متفاوتي باشد.

در ادامه دكتر يوسفي پس از خير مقدم به تاكيد بر اهميت اقدامات فرهنگي پرداخته خواستار تلاش در جهت افزايش فعالان فرهنگي دانشگاه شدند.

سپس دبيران کانون های فرهنگی - هنری ضمن معرفي خودشان ، مختصري از فعالیت‌های كانون خود به همراه چشم انداز آينده و اهداف پیشرو را بیان نمودند.

از جمله مواردی که توسط دبیران کانونهای فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد در این نشست مطرح شد: درخواست ايجاد دفتر در دانشكده ها براي معرفي كانون های فرهنگی و هنری و ثبت نام و عضو گيري ، درخواست امكانات رفاهي و ورزشي، اهميت آمفي تئاتر رودکی و تجهيز آن بود.

لازم به ذکر است در این نشست دبیران دوره ای گذشته کانون ها نیز حضور داشتند و پیشنهاد تاسیس کانون فارغ‌التحصیلان را ارائه نمودند که مورد استقبال مدیران دانشگاهی قرار گرفت.

30292

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار