برگزاری نشست مهربان و مهربانو در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری نشست  مهربان و مهربانو در دانشگاه فردوسی مشهد

نشست مهربان و مهربانو به همت كانون همياران سلامت روان واحد خانه آرامش با محوريت موضوع خانواده در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، همایش مهربان و مهربانو در آبان ماه جاری  درسالن شوراي شماره ۱ دانشكده علوم تربيتي و روان شناسي برگزارگردید.

در اين همایش  سيد مجتبي ميراسكندري ،جانباز دفاع مقدس و دانشجوي دكتري ادبيات و فاطمه سادات حكمتي و ابراهيم ربيعي و صفورا جمشيدي دانشجوي برتر رشته روان شناسي عمومي به عنوان  دو زوج موفق دانشجو حضور داشتند.

در طول این همایش، خانم اسودي ،زوج درمانگر،  با مشاركت زوجين موفق دانشجو به تبيين معيارهاي صحيح انتخاب همسر، دغدغه ها و چالش هاي پس از ازدواج، مديريت تعارضات زندگي مشترك در جهت تداوم مهرباني ها،  برخي از علل و عوامل طلاق و مديريت آن ها در زندگي مشترك پرداخت.

در انتها دانشجويان حاضر، سوالات خود را مطرح كرده و پاسخ آن را از زوج درمانگر و زوجين ميهمان دريافت كردند و زوج درمانگر مباحث مطرح شده را جمع بندي نمود.

در انتهاي برنامه ريحانه زاهدي يگانه، دبير كانون سلامت روان، با همكاري كوثرسادات بينش، دبير واحد خانه آرامش، به معرفي كانون همياران سلامت روان پرداختند و سپس هدايا و تقديرنامه ميهمانان توسط زوج درمانگر به ايشان تقديم شد.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار