نشست بررسی آیین نامه تشکل های دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
نشست بررسی آیین نامه  تشکل های دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، در ادامه پنجاه و سومین نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور، نشست تخصصی برای بررسی آیین نامه تشکل های دانشجویی با حضور دکتر علی یوسفی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور دکتر ایرجی کجوری مدیر کل اداره ی کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و کارشناسان آن اداره با موضوع بررسی آئین نامه های تشکل های سیاسی، نشریات دانشجویی ، انجمن های علمی و کانون های فرهنگی، هنری و مذهبی برگزار شد.

دکتر علی یوسفی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد ضمن خوشامد گویی به حاضران جلسه بیان کرد: قواعد فعالیت های فرهنگی برپایه ی آیین نامه های تشکل های دانشجویی است ، لذا عملکرد صحیح در چارچوب فعالیت های فرهنگی و سازماندهی آنها در راستای توسعه ی فضاهای فرهنگی دانشگاه ها ضرورت دارد و آنچه که بیشتر از همه باید مورد توجه قرار گیرد استفاده ی کامل از تمامی ظرفیت های آئین نامه ها است.

از موضوعات مورد بحث در این نشست می توان به ضرورت وجود نهاد های ناظر بر شورای فرهنگی، نشریات دانشجویی، برنامه های موسیقایی و اردوهای دانشجویی اشاره کرد.

در این جلسه سوالاتی از سوی مدیران حاضر مطرح گردید و دکتر یوسفی و کارشناسان اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به صورت ویدئو کنفرانس پاسخ های لازم را ارائه دادند.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار