بازدید معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد از غرفه های دانشگاه در نمایشگاه هفته پژوهش

ارسال شده در تاریخ :
بازدید معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد از غرفه های دانشگاه در نمایشگاه هفته  پژوهش

دکتر بهرامی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد از غرفه های دانشگاه در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد بازدید نمود.

دکتر بهرامی در طی بازدید خود از غرفه های دانشگاه در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، ضمن تشکر از دست اندر کاران اظهار داشت :برپایی این نمایشگاه از سنت های حسنه بخش آموزش عالی است .

وی در ادامه افزود:نحوه ی مشارکت دانشگاه فردوسی مشهد طی سال گذشته از کمی به کیفی تغییر یافته است و تمام تلاش ما در راستای ارائه تمامی دستاوردهای اصیل پژوهشی و فناوری بوده است.

دکتر بهرامی بابیان اینکه ما انتظار داریم شور و شوق بیشتری را درمیان جوانان و بازدید کنندگان ببینیم عنوان کرد:تمام تاکید ما براین بوده که در این نمایشگاه غرفه های پژوهشی نقش برجسته تری داشته باشند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خاطر نشان کرد: نباید غفلت کنیم که رسالت و هدف اصلی ما ارتقاء مرجعیت علمی در استان و تبدیل ایده ها و دانش به فناوری و تجارت است.

وی گفت:با بررسی های انجام شده مشخص شده که دانشگاه فردوسی مشهد در القای روحیه پژوهش محوری، روی پژوهش های اصیل و ایجاد پدیده های اجتماعی اقتصادی و فنی موفقیت شایانی داشته است.

لازم به ذکر است نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری از 14 الی 17 آذر ماه 95 در نمحل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود

خبرنگار:یعقوب پور

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار