رئیس بنیاد ملی نخبگان خراسان رضوی ، از غرفه های دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری بازدید کرد

ارسال شده در تاریخ :
رئیس بنیاد ملی نخبگان خراسان رضوی ،  از غرفه های دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری  بازدید کرد

دکتر جواد سرگلزایی عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس بنیاد ملی نخبگان خراسان رضوی با حضور در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری از غرفه های دانشگاه فردوسی مشهد در این نمایشگاه بازدید کرد .

رئیس بنیاد ملی نخبگان خراسان رضوی پس از بازدید از دستاوردهای واحدهای دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه فردوسی بیان کرد : به خاطر هم افزایی و کسب تجربه ای که دانشگاه ها باهم دارند نمایشگاه هرسال بهترازسال قبل برگزار می شود.

وی افزود :سال گذشته دانشگاه فردوسی مشهد این همکاری را با سایر دانشگاه ها داشت اما امسال دانشگاه آزاد این مسئولیت را بر عهده گرفته است.انسجام بین دانشگاه ها و واحدهای علم و فناوری مثل پارک علم و فناوری و مراکز رشد و دستگاه های اجرایی در حوزه پژوهش روزبه روز درحال پیشرفت است.

رییس بنیاد ملی نخبگان بیان کرد:در بنیاد نخبگان همواره در جریان فعالیت های انجمن های علمی هستم واین انجمن ها توانایی و پتانسیل فوق العاده ای دارند لذا برای برگزاری چنین مراسم هایی می توان از آن ها استفاده کرد.

دکتر سرگلزایی در پایان اعلام نمود : ما در بنیاد ملی نخبگان به حضور دانشجویان انجمن های علمی نیازمندیم و از همکاری با آنها استقبال می کنیم.

خبرنگار : شهابی

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار