حضور رییس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه ی مرکزی دانشگاه در نمایشگاه هفته ی پژوهش و فناوری

ارسال شده در تاریخ :
حضور رییس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه ی مرکزی دانشگاه  در نمایشگاه هفته ی پژوهش و فناوری

دکتر عباسی رییس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه ی مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری ضمن بازدید از این نمایشگاه در غرفه مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه که در محل نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری بر پا شده است حضور یافت .

رییس مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه ی مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد ضمن حضور در کنار کارشناسان این مرکز به پرسش های بازدید کنندگان پاسخ لازم را ارائه نمود.

روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در خصوص حضور کتابخانه مرکزی دانشگاه گفتگویی با دکتر عباسی انجام داد که حاصل این به شرح زیر می باشد:

از آن جا که مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه ی مرکزی بازوی پژوهش دانشگاه است ما سعی می کنیم در هفته ی پژوهش ضمن فعالیت و بازدید از نمایشگاه با اولویت های پژوهشی در سطح استان آشنا شویم تا بتوانیم منابع اطلاعاتی خود را تکمیل و به روز کنیم.

وی ضمن اشاره به نقش برجسته ی کتابخانه مرکزی در چیدمان متفاوت در نمایشگاه گفت:برگزاری نمایشگاه به نوعی برای فعالان در عرصه های پژوهشی ایجاد انگیزه می کند و تلفیق فراغت وپژوهش از نکات مهم آن است.

دکتر عباسی با اشاره به مسئولیت انجمن های علمی در برپایی نمایشگاه عنوان کرد :باتوجه به شور و هیجان و نشاط نسل جوان و روحیه ی تعاون و همکاری آن ها واگذاری چنین مسئولیت هایی به دانشجویان می تواند نتیجه ی قابل توجهی داشته باشد و باتوجه به ایده های خلاقانه آن ها قطعا نتیجه ی کارها بسیار خوب خواهد بود.

رییس کتابخانه ی مرکزی خاطرنشان کرد : دانشجویان فعال در گروه ها باید بعد از اتمام نمایشگاه اتاق فکری تشکیل دهند و یک نتیجه و پروپوزال برای آینده تهیه کنند و یک برنامه ریزی جامع برای نمایشگاه سال بعد انجام دهند تا با آمادگی کاملتری در نمایشگاه حضور پیداکنند.

لازم به ذکر است، مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان یکی از واحدهای فعال  همچون سالهای گذشته در نمایشگاه حضور دارد.

دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و  دکتر بهرامی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در بازدید خود  از غرفه کتابخانه  از تلاشهای صورت گرفته تشکر کردند.

 

خبرنگار: یعقوب پور

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار