حضور رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

ارسال شده در تاریخ :
حضور رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

حجت الاسلام والمسلمین مهدی صالحی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد از غرفه های دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری بازدید کرد .

حجت الاسلام مهدی صالحی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد طی بازدید خود از غرفه های این دانشگاه  در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری بیان کرد : من آشنایی اجمالی با دانشجویان انجمن های علمی دارم ، در برگزاری این نمایشگاه فعالیت آنها  خوب بوده اگرچه مطمئن هستم دستاورد های دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به اینها محدود نمی شود .

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد در ادامه افزود: با توجه به  انسجام میان اعضا انجمن های علمی  دانشجویی ،اکنون شاهد گام های بلندی در حوزه خروجی های علمی از جانب آنها هستیم.

وی تاکید کرد : اگر می خواهیم این کشور از جهات اقتصادی و علمی پیشرفت کند باید بتواند روی پای خود بایستد و اثربخش ترین کار توجه به مراکز رشد است.

حجت الاسلام مهدی صالحی در پایان شعار مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل  را یاد آور شد و تاکید کرد :توجه به اقتصاد دانش بنیان لبیکی به این پیام مقام معظم رهبری است .

خبرنگار: شهابی

pj2031

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (0 نظر)

  آخرین اخبار