رییس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه از غرفه های دانشگاه فردوسی مشهد در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری بازدید کرد

ارسال شده در تاریخ :
رییس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه از غرفه های دانشگاه فردوسی مشهد  در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری بازدید کرد

دکتر ساکت رییس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه با حضور در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری از غرفه های دانشگاه فردوسی مشهد در این نمایشگاه بازدید کرد.

دکتر ساکت در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه اظهار داشت :نمایشگاه هفته پژوهش برای ارائه ی دستاورد های پژوهشی و علمی سازمان ها و ارگان های مختلف فرصت مناسبی است که در راس انها دانشگاه ها به ویژه دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان قطب برتر علمی در شرق کشور فرار دارد.

وی در ادامه افزود : قطعا این نمایشگاه ها فرصت بسیار مناسبی است برای دانشجویان و استادیاران جوان تا مجموعه دستاورد های خود را مطابق با با متد ها روز و نیاز جامعه کاربردی کنند .

رییس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه : به نظر من اهمیت این نمایشگاه نسبت به سال های گذشته در این است که از پتانسیل ها و ظرفیت ها دانشجویان در پرپایی این نمایشگاه استفاده شده است و ما اگر با دانشجویان اعتماد کنیم و فضای مناسب برای انها را تامین کنیم و البته فرصت ازمون و خطا به آنها بدهیم ، بهترین دستاورد را برای ما خواهند داشت .

وی در ادامه اعلام کرد : انجمن های علمی محملی برای ارتباط بین دانشجویان با فضای علمی و آموزشی است و مطمئنا فرصت بسیار خوبی برای دانشجویان است تا در این فضا فعالیت کنند و از این را کار پژوهشی را تمرین کنند پس انجمن های علمی می توانند علایق دانشجویان را شکل دهی کنند و آنها را به حوزه های تخصصی تری سوق دهند .

خبرنگار: شهابی

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار