مدير گروه آموزشی گياه پزشكی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب شد

ارسال شده در تاریخ :
مدير گروه آموزشی گياه پزشكی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب شد

دكتر محمد كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد، در حكمی دكتر سعید طریقی دانشيار گروه آموزشي گیاه پزشکی دانشكده کشاورزی را به سمت مدير گروه آموزشی گياه پزشكي دانشگاه فردوسی مشهد منصوب کرد.

در این حکم آمده است :

بنا به پيشنهاد رئيس محترم دانشكده كشاورزي، به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال به عنوان مدير گروه گياه پزشكي اين دانشكده منصوب مي‌شويد. برنامه‌ريزي، نظارت و اعمال مديريت بر عملكرد گروه در راستاي بهبود شرايط آموزشي و پژوهشي بر اساس مفاد «برنامه مديريت گروه» و پاسخگويي به نيازهاي آموزشي و پژوهشي همكاران و دانشجويان و استفاده از همه ظرفيت‌هاي موجود در جهت ايجاد همدلي و تحقق سند راهبردي دانشگاه مورد تأكيد و انتظار مي‌باشد.

اميدوارم در انجام اين مسئوليت موفق و پيروز باشيد.

لازم به ذکر است :  دكتر سعید طریقی دانشيار گروه آموزشي گیاه پزشکی دانشكده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد مي باشد كه نگارش و نشر بیش از 13 مقاله علمی- پژوهشی داخلی و دارای 8 مقاله پژوهشی خارجی JCR-Q1 و بیش از 12 مقاله پژوهشی JCR-Q2,3 و ارائه بیش از 56 مقاله در کنفرانس های معتبر داخلی و ارائه بیش از 14 مقاله در کنفرانس های معتبر خارجی را در كارنامه خود دارد.

ايشان همچنین عضو کمیته داوران 5 مجله علمی-پژوهشی داخلی و 3 مجله علمی-پژوهشی بین المللی (JCR) و عضو جامعه جهانی Bacterial Quorum Sensing سایت شده توسط دانشگاه ناتینگهام انگلستان نيز هستند

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (5 نظر)

  همکاران گروه گیاهپزشکی
  چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۳

  با عرض تبریک خدمت آقای دکتر طریقی. بسیار خرسندیم که یک شخص بسیار علمی چون شما به سمت مدیر محترم گروه منصوب گردید. قطعا این رزومه قوی شما بسیار در جهت ترقی گروه تاثیر خواهد داشت. از آقای دکتر کافی و آقای دکتر شاهنوشی که این انتصاب ارزنده را با درایت کامل انجام دادند بسیار متشکریم. این انتخاب نشان از شناخت و اشراف کامل رییس محترم دانشگاه و رییس دانشکده کشاورزی به امور دانشگاه دارد.

  دانشجویان
  چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵

  از آقایان دکتر کافی و دکتر شاهنوشی به خاطر این انتخاب شایسته تشکر می کنیم و به آقای دکتر طریقی نیز تبریک می گوییم.

  دانشجویان
  پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۶

  با سلام و عرض تبریک خدمت آقای دکتر طریقی, از آقای دکتر دکتر شاهنوشی به خاطر انتخاب شایسته ایشان در سمت مدیرگروهی را قدر دانی کرده وابراز رضایت و خرسندی دانشجویان گروه را از این انتخاب اعلام می کنم و موفقیت های روز افزون برای آقای دکتر طریقی مدیرگروه شایسته گروه گیاهپزشکی را خواستارم.

  دانشجو
  پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴

  با عرض تبریک خدمت استاد گرانقدر جناب آقای دکتر سعید طریقی مدیر محترم گروه گیاه پزشکی، امید است با برنامه های کاربردی و اهداف والای شما شرایط بهبود یابد. مطمئن هستیم که با مدیریت دقیق و درست شما، طی 2 سال آینده بهترین شرایط را تجربه خواهیم کرد. از جناب آقایان دکتر شاهنوشی و دکتر کافی به دلیل انتخاب بسیار شایسته مدیر گروه، نهایت تشکر را دارم.

  نیما خالدی
  جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۲۵

  جناب آقای دکتر طریقی
  خبر مسرت بخش انتصاب شایسته ی حضرت عالی را به عنوان مدیر گروه گیاهپزشکی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
  بسیار خرسندم که شخص مدیر و توانا به سمت مدیر گروهی منصوب شده است.
  قطعا حضور شما موجب پیشرفت گروه علمی و دانشجویان خواهد شد.
  توفیقات روز افزودن و سلامتی شما را از درگاه خداوند منان آرزو می نمایم.
  سربلند و پایدار باشید

  آخرین اخبار