مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشكده علوم رياضي برگزارشد

ارسال شده در تاریخ :
مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشكده علوم رياضي برگزارشد

با تلاش مديريت دانشكده علوم رياضي دانشگاه فردوسي مشهد وتشكلهاي دانشجويي اين دانشكده، جشني به مناسبت روز دانشجو با حضور جمعي از دانشجويان و اعضای هیات علمی این دانشکده برگزار شد.

اين مراسم كه عصر روز سهشنبه 16 آذر 1395 در تالار همايشهاي دكتر بزرگ نيا در دانشكده علوم رياضي برگزار شد، با تلاوت قرآن و زمزمه سرودملي كشورمان آغاز گشت.

در ابتداي برنامه با توجه به اينكه مسابقه عكاسي از فضا و حال و هواي دانشجويي دانشكده علوم رياضي برگزار شده بود، 14 عكس برگزيده براي حضار نمايش داده شد و از همه خواسته شد تا 3 عكس را انتخاب و دربرگههاي  توزيع شده يادداشت كنند.

سپس آيتم جذاب صندلي داغ با حضور دكتر جعفرزاده، با موضوعهاي ماجراي روز 16 آذر سال 1332 در كوي دانشگاه تهران و چگونگي نامگذاري اين روز شروع شد، و با مقايسهي اهداف و فعاليتهاي تشكلهاي دانشجويي از گذشته تا به امروز، و با توجه به نزديك بودن به انتخابات سال آينده، پيرامون مسائل سياسي انتخابات رياست جمهوري كشور در دورههاي اخير ادامه يافت.

در ادامه برنامه صندلي داغ، با حضور آقاي دكتر قرباني و آقاي سبكخيز (دبير كل انجمن هاي علمي دانشكده) و سئوالات طنز با موضوع امتحانات و اتفاقات دوره تحصيل ايشان ادامه پيدا كرد.

 برنامهبعدي، اجراي پانتوميم، با شركت دو نفر خانم و دو نفر آقايان دانشجو بود كه با همراهي گرم حضار برگزار شد.

پايان بخش اين مراسم اهداي جوايز به سه نفر از برگزيدگان مسابقهي عكاسي بود كه با رأي حضار انتخاب شده بودند.

30673

30674

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار