تبریک فرمانده انتظامی خراسان رضوی به رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت روز دانشجو

ارسال شده در تاریخ :
تبریک  فرمانده انتظامی خراسان رضوی به  رئیس دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت روز دانشجو

سرتیپ دوم پاسدار بهمن امیری مقدم فرمانده انتظامی خراسان رضوی در نامه ای خطاب به دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد 16 آذر، روز دانشجو را تبریک گفت .

متن پیام تبریک ایشان به شرح زیر می باشد:

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد کافی

ریاست محترم دانشگاه فردوسی مشهد مقدس

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، شانزدهم آذر ماه سال 1332 نمایانگر روح اسکتبارستیزی، استقلال خواهی، عدالت طلبی و آزادی‏خواهی دانشجویان ایران در پرتو اسلام عزیز است. این روز بزرگ سرآغاز حرکتی دیگر در سیر استکبار ستیزی دانشجویان بود که با پیروزی انقلاب اوج گرفت و در گرماگرم حوادث پس از انقلاب به بلوغ رسید.

این واقعه نمایه ای از رحمت الهی بود که ذائقه عدالت خواه دانشجویان ایرانی را بیدار کرد و آنها را بر ضد اسکتبار برانگیخت. جنبش و انقلابی که از قلب آن چمران‏ها، باکری‏ها و ... بپا خاستند و فصل ماندگاری را از نقش دانشجویان در صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی در تاریخ این مرز و بوم از خود بر جای گذاشتند.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو توفیقات روزافزون جناب عالی و همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در ظلّ توجهات خاصه حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت رهبر فرزانه و فرمانده معزز کل قوا حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی

سرتیپ دوم پاسدار بهمن امیری مقدم

.

تصویر نامه در ابعاد بزرگتر

30680

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار