پیام تسلیت وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری به مناسبت درگذشت شاعر فرزانه مرحوم علی باقرزاده (بقا)

ارسال شده در تاریخ :
پیام تسلیت وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری به مناسبت درگذشت شاعر فرزانه مرحوم  علی باقرزاده (بقا)

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در پی درگذشت شاعر ، نیکوکار و ادیب فرزانه مرحوم علی باقرزاده (بقا) رئیس هیئت امنای بنیاد دانشگاهی فردوسی پیام تسلیتی به شرح زیر صادر نمود.

جناب آقای دکتر کافی

رئیس محترم دانشگاه فردوسی مشهد

سلام علیکم،

با کمال تاسف و تاثر ، درگذشت فرزانه نیکوکار و کارآفرین و شاعر برجسته ، حاج علی باقرزاده را به جناب عالی و همکاران دانشگاه فردوسی مشهد ، اعضای محترم هیات امنا و هیات مدیره بنیاد و به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت می گویم.

استاد باقرزاده سرافراز میدان انسانیت بود، مردی که بزرگان دیار خراسان بزرگش می داشتند و در محافل ادب و در میان نیکان روزگار صاحب منزلت و در هر امر خیری پیشقدم بود .این بنده خوب خدا با ترکیب علم و عمل و تواضع و فرهیختگی و با حضورپر برکت خویش در تاسیس و تقویت بنیاد دانشگاه فردوسی ، سهمی اساسی ، و از این رو حقی بزرگ بر جامعه دانشگاهی داشت و دارد.

این جانب به سهم خود و از طرف خانواده بزرگ وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری، درگذشت این فرهیخته نیک اندیش و نیکوکار را به شما و تمام دوستان و همکاران در دانشگاه فردوسی مشهد تسلیت می گویم و از درگاه حضرت حق می خواهم که همچنانکه در دنیا توفیق خدمت به ایشان عطا کرد در آخرت نیز رحمت و مغفرت بی پایانش را شامل حال ایشان گرداند.

شایسته است مراتب تسلیت و دلجویی این جانب را به خانواده محترم ایشان نیز ابلاغ فرمایید.

دکتر محمد فرهادی

وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری
      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار