بازديد اعضاي هيات علمی و دانشجويان دانشكده علوم رياضی از شركت فنی، مهندسی بهپويان

ارسال شده در تاریخ :
بازديد اعضاي هيات علمی و دانشجويان دانشكده علوم رياضی از شركت فنی، مهندسی بهپويان

به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری، با هدف آشنايی با پروژه های انجام شده و در حال انجام در اين شركت و نحوه راندمان كار برای تبديل يك ايده به يك پروژه اجرايی، تعدادی ازاعضاي هيات علمی و دانشجويان دانشكده علوم رياضی دانشگاه فردوسی مشهد از شركت فنی، مهندسی بهپويان بازديد كردند.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي دانشگاه فردوسي مشهد،  با هماهنگي انجام شده ، هم زمان با هفته پژوهش، بازديد از اين شركت، به سرپرستي دكتر قنبري،معاون آموزشي وفرهنگي دانشكده ، در روز شنبه 20آبان ماه95 انجام شد.

براساس اين گزارش، در ابتداي بازديد نشستي با مدير عامل اين شركت به عمل آمد، كه ايشان با روي باز و خوش صحبتي، از شروع فعاليت شركت و ايده ي شكل گيري آن، توضيحاتي براي بازديد كنند گان ارايه كردند.

طبق صحبت هاي ايشان، براي داشتن يك ايده ي اجرايي، بايد نگاه خود را به مسايل پيرامون تغيير داد، تا بتوان يك مساله ساخت، و با افزايش اطلاعات و دانش درباره ي موضوعات متفاوت، بتوان آن ايده را اجرا كرد.

همچنين در پايان بازديد، معرفي قسمت كادر اجرايي اين شركت انجام شد و دانشجويان از نزديك با شركتي كه بر پايه ي ايده و بدون توليد است آشنايي كلي پيدا كردند.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار