تقدیر از فعالان عرصه پژوهش و فناوری دانشکده ادبیات و علوم انسانی

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر از فعالان عرصه پژوهش  و فناوری دانشکده ادبیات و علوم انسانی

تقدیر از فعالان عرصه پژوهش دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد در هفته پژوهش و فناوری روز سه‌شنبه 23 آذرماه 1395 در محل تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

تقدیر از فعالان عرصه پژوهش دانشکده ادبیات و علوم انسانی با حضور دکتر هاشمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، هیأت رئیسه دانشکده ادبیات و علوم انسانی، دکتر سجادی مدیر پژوهشی دانشگاه، محمدسعید احدیان مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری خراسان و جمعی از فرهیختگان، استادان و دانشجویان این دانشکده ، روز سه‌شنبه 23 آذرماه 1395 ساعت 9:30 صبح، در محل تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار گردید.

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و پخش کلیپ معرفی دانشکده ادبیات و علوم انسانی در هفته پژوهش و فناوری پروفسور ریاضی استاد تمام دانشگاه مک‌کواری استرالیا با موضوع «مقایسه نظام پایان نامه‌نویسی در ایران و استرالیا» مطالبی برای حاضران در جلسه ارائه نمود.

سپس دکتر پیش‌قدم ضمن عرض خیرمقدم به میهانان به بیان فعالیت های پژوهشی دانشکده در یک سال اخیر به روایت تصویر پرداخت و از سایت انگلیسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد رونمایی شد.

در ادامه از سازمانهایی که با این دانشکده همکاری داشتند (موسسه فرهنگی هنری خراسان، کتابخانه و مرکز اسناد آستان قدس رضوی)، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در پایان این مراسم از افراد برگزیده عرصه پژوهش و فناوری به شرح زیر تقدیر شد .

پژوهشگر برگزيده: دكتر محمود فتوحي  و دكتر حمداله سجاسي قيداري

نشريه برگزيده: آقاي دكتر علي خزاعي فريد مدير مسئول نشريه مطالعات زبان و ترجمه

سايت برگزيده: آقاي جمشيد آذري ازغندي گروه زبان و ادبيات فرانسه

كتابدار برگزيده: خانم معصومه عادلي

pj5538

pj5537

pj5535

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار