برگزاری جشن و بازارچه خیریه کانون دانشجویی حس هفتم دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
برگزاری جشن و بازارچه خیریه کانون دانشجویی حس هفتم دانشگاه فردوسی مشهد

به همت کانون دانشجویی حس هفتم دانشگاه فردوسی مشهد و با همکاری گروه بهار مهربانی، جشن شب یلدا ویژه کودکان کارشهر مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد ، همزمان با فرارسیدن فصل زمستان و درطولانی ترین شب سال به سنت دیرین ایرانیان باستان به همت کانون دانشجویی حس هفتم و با همکاری گروه بهار مهربانی جشنی ویژه کودکان کارشهر مشهد (مناطق مهدی آباد،حسن آباد و فیض آباد) برگزار شد.

این برنامه جهت ایجاد ارتباط و آشنایی بیشتر دانشجویان و خیرین با شرایط کودکان کار و ایجاد فضایی شاد و مفرح برای این عزیزان، اجراشد. فضا سازی این برنامه به سنت ایرانیان با اجرای حافظ خوانی، مسابقه، اجرای موسیقی سنتی و تئاتر، نقاشی روی صورت، پذیرایی و اهدای جوایز به کودکان همراه بود.

در حاشیه این جشن بازاچه خیریه ای درشهر مشهد برگزار و در این برنامه با اعلام فرخوان بین دانشجویان و هنرمندان فعال در امور خیریه تعداد 30 غرفه صنایع دستی، زیور آلات و همچنین مواد غذایی برپا گردید که با استقبال بی نظیر مردم و دانشجویان نوع دوست و خیر روبرو گردید. در حاشیه این بازارچه بازدیدکنندگان بافعالیت های انجام شده و اهداف گروه دانشجویی حس هفتم آشنا شدند.

30734

30735

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار