رئيس پژوهشكده مطالعات اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد در سمت خود ابقا شد

ارسال شده در تاریخ :
رئيس پژوهشكده مطالعات اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد در سمت خود ابقا شد

در حکمی که از سوی دكتر كافی، رئيس دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد، دكتر محمد سعيد عبد خدايی دانشيار گروه آموزشی روانشناسی دانشكده علوم تربيتی و روانشناسی این دانشگاه با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال دیگر در سمت رئيس پژوهشكده مطالعات اسلامی در علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد در سمت خود ابقا شد.

در این حکم آمده است:

بنا به پيشنهاد معاون محترم پژوهش و فناوري دانشگاه، به موجب اين حكم با حفظ وظايف آموزشي و پژوهشي به مدت دو سال در سمت رئيس پژوهشكده مطالعات اسلامي در علوم انساني ابقاء مي شويد. توفيق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

لازم به ذکر است دكتر محمد سعيد عبد خدايی دانشيار گروه آموزشی روانشناسی دانشكده علوم تربيتی و روانشناسی دانشگاه فردوسي مشهد می باشد که علاوه بر دکتری روان ‌شناسی تربیتی دانش‌آموخته ده سال درس خارج حوزه علميه مشهد بوده و داراي تأليف يک جلد کتاب، 40 عنوان مقاله در مجلات علمي، پژوهشي داخلي و خارجي و 32 مقاله در همایش‌هاي ملي و بین‌المللي و راهنمائی و مشاوره بیش از یکصد رساله و پایان‌نامه مي‌باشد.

مدیریت گروه آموزشی روانشناسی به مدت 5 سال و معاون پژوهشي دانشکده علوم تربيتي  و روانشناسی به مدت چهارسال و ریاست پژوهشکده مطالعات اسلامي در علوم انساني از سال 93 تا کنون از جمله سوابق اجرائي ايشان مي‌باشد.

 

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار