آئین تودیع و معارفه معاون فرهنگی - اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
آئین تودیع  و معارفه معاون فرهنگی -  اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

آئین تودیع و معارفه معاون فرهنگی - اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در روز شنبه 17 دی ماه 1395 در محل تالار گفتگوی آمفی تئاتر کانونهای فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در این مراسم که با حضور دکتر علی یوسفی معاون سابق فرهنگی و اجتماعی، دکتر کامران داوری معاون فرهنگی-اجتماعی و دانشجویی و مدیران و کارکنان حوزه معاونت برگزار گردید، از خدمات ارزنده سه ساله دکتر یوسفی معاون سابق فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

دکتر کامران داوری معاون فرهنگی - اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در بخشی از این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از خدمات دکتر یوسفی در دوران تصدی این مسئولیت ابراز امیدواری کرد که همچنان این حوزه بتواند از خدمات و رهنمود های ایشان بهره مند گردد.

در ادامه برخی از مدیران و کارکنان این حوزه در سخنانی ضمن تبریک به دکتر داوری معارفه معاون فرهنگی - اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد از خدمات دکتر یوسفی تقدیر و قدردانی کردند.

لازم به ذکر است ادغام دو معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت دانشجویی که با تصویب هیات امنای دانشگاه و تایید وزارت علوم انجام گردید؛ از اوایل سال 1395 در فرآیندی مشارکتی با همکاری دو معاونت در تدوین ساختار و مدیریت های جدید، هفته گذشته با حکم دکتر کافی، رییس دانشگاه فردوسی مشهد تحقق پذیرفت.

.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار