آغاز به کار پنجمین سمینار آنالیز هارمونیک و کاربردهای آن در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
آغاز به کار پنجمین سمینار آنالیز هارمونیک و کاربردهای آن در دانشگاه فردوسی مشهد

پنجمین سمینار آنالیز هارمونیک و کاربردهای آن، صبح روز چهارشنبه، 29 دی ماه در سالن اجتماعات دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد آغاز به کار کرد.

مراسم افتتاحيۀ پنجمين سمينار آناليز هارمونيك و كاربردها با حضور جمعي از استادان و دانشجويان تحصيلات تكميلي شاخۀ آناليز رياضي به ويژه گرايش آناليز هارمونيك، از دانشگاههاي سراسر كشور، در روز چهارشنبه 29 دی ماه 1395 در تالار خوارزمي دانشكدۀ مهندسي دانشگاه فردوسي مشهد، برگزار شد.

دکتر ابراهیمی ویشکی، دبیر علمی این همایش با بیان اینکه 90 مقاله به دبیرخانه سمینار فرستاده شده است، گفت: از تعداد مقاله های دریافت شده، 51 مقاله برای ارائه شفاهی و 15 مقاله به صورت پوستر در سمینار ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق معمول سمینارهای آنالیز هارمونیک، نکوداشت های برای اساتید پیشکسوت این رشته برگزار خواهد شد، خاطر نشان کرد: تقدیر از دکتر عبدالحمید ریاضی، استاد دانشگاه امیرکبیر و دکتر پورعبدالله که از طرف دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود. از برنامه های جانبی این همایش است.

دکتر سهیلی، رئیس دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این دیدار با بیان اینکه بدون شک نام آنالیز هارمونیک با نام دکتر پورعبدالله پیوند خورده است، یادآور شد: شروع دوره تحصیلات تکمیلات تکمیلی این رشته در دانشگاه فردوسی مشهد به همت این استاد پیشکسوت انجام شده است.

گفتنی است نشست های پنجمین سمینار آنالیز هارمونیک و کاربردها در روزهای چهارشنبه 29 دی و روز پنجشنبه 30 دی ماه 1395 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در اين همايش دو روزه، پيرامون موضوعاتي ازجمله آناليز هارمونيك مجرد/گروه هاي كوانتومي/فضاهاي عملگري/نظريۀ موجك ها و قاب ها، درقالب حدود 50 سخنراني تخصصي در 4 دسته به طور موازي و چند سخنراني عمومي توسط محققين كشورمان ارائه خواهد شد.همچنين برگزاري كارگاههاي متلب در مباحث وابسته به كاربردهاي آناليز هارمونيك از برنامه هاي جنبي اين سمينار مي باشد.

40082

40083

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار