تقدیر از دکتر پورعبدالله عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر از  دکتر پورعبدالله عضو هیئت علمی  دانشگاه فردوسی مشهد

مراسم تقدیر و بزرگداشت دکتر محمدعلی پورعبدالله، استاد پیشکسوت دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد، روز چهارشنبه، 29 دی ماه، در سالن اجتماعات دانشکده مهندسی برگزار شد.

دکتر ساکت، رئیس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه در این مراسم با بیان اینکه ایجاد بوستان اندیشه، کاری دشوار و سترگ است، گفت: دکتر پورعبدالله انسانی صمیمی، کوشا، کمک کار و دلسوز هستند که بهبود و سلامتی کامل ایشان آرزوی قلبی تمام دوستداران ایشان در دانشگاه است.

وی با تقدیر از حرکت نیکو و پسندیده دانشکده علوم ریاضی در تقدیر از استادان و پیشکسوتان دانشکده، از فداکاری و ایثار همسر دکتر پورعبدالله که در سالهای بیماری، همراه ایشان بوده اند، قدردانی کرد.

دکتر بهرامی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه نیز در این مراسم با اشاره به اینکه دانشکده علوم ریاضی زمانی جزئی از دانشکده علوم بوده است، خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم بزرگداشت و ارج گذاری به مقام اساتید از جمله سنتهایی است که در دانشکده علوم ریاضی به خوبی جا افتاده است.

سخنرانی دکتر سهیلی، رئیس دانشکده و تعدادی از استادان گروه ریاضی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 این مراسم با اهدای هدایا به خانواده دکتر پورعبدالله پایان یافت.

لازم به ذکر است کتاب نکوداشت استاد دکتر محمد علی پورعبدالله که با تلاش خانم دکتر معصومه فشندی و دکتر ابراهیمی ویشکی تنظیم و چاپ شده است در مراسم افتتاحیه پنجمین سمینار آنالیز هارمونیک و کاربردهای آن و مراسم بزرگداشت دکتر پورعبدالله توزیع گردید.

40086

40085

40088

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار