تقدیر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از دبير پنجمين سمينار آناليز هارمونيك و كاربردهای آن

ارسال شده در تاریخ :
تقدیر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه  از دبير پنجمين سمينار آناليز هارمونيك و كاربردهای آن

دکتر احمد رضا بهرامی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد از دكتر رجبعلي كاميابي گل، استاد گروه آموزشی ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی و دبير پنجمين سمينار آناليز هارمونيك و كاربردهاي آن ، برای برگزاری شایسته این همایش تقدیر کرد.

پنجمین سمینار آنالیز هارمونیک و کاربردهای آن، با حضور جمعي از استادان و دانشجويان تحصيلات تكميلي شاخۀ آناليز رياضي به ويژه گرايش آناليز هارمونيك، از دانشگاههاي سراسر كشور، در سالن اجتماعات دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

در این همایش 90 مقاله به دبیرخانه سمینار ارسال شد و از تعداد مقاله های دریافت شده، 51 مقاله برای ارائه شفاهی و 15 مقاله به صورت پوستر در سمینار ارائه گردید .

لازم به ذکر است در اين همايش دو روزه، پيرامون موضوعاتي ازجمله آناليز هارمونيك مجرد/گروه هاي كوانتومي/فضاهاي عملگري/نظريۀ موجك ها و قاب ها، درقالب حدود 50 سخنراني تخصصي در 4 دسته به طور موازي و چند سخنراني عمومي توسط محققين كشورمان ارائه  شد.

همچنين برگزاري كارگاههاي متلب در مباحث وابسته به كاربردهاي آناليز هارمونيك از برنامه هاي جنبي اين سمينار  بود و بر اساس دستورالعمل سمینارهای آنالیز هارمونیک، تقدیر از دکتر عبدالحمید ریاضی، استاد دانشگاه امیرکبیر و دکتر پورعبدالله استاد دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد . 

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار