درخشش دانشجويان دانشگاه فردوسی مشهد در فستيوال دانشجويی دانشگاه دولتی مسكو

ارسال شده در تاریخ :
درخشش دانشجويان دانشگاه فردوسی  مشهد در فستيوال دانشجويی  دانشگاه دولتی مسكو

دانشجويان گروه آموزشي زبان و ادبيات روسی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور موفق  خود در ششمين فستيوال  آنلاین دانشجویی دانشگاه دولتي مسكو موفق به دریافت جایزه و لوح تقدیر شدند.

مراسم اختتاميه ششمين فستيوال دانشجويي دانشگاه دولتي مسكو با محوريت "فيلم و سينماي روسي" در روز پنج شنبه سي ام دي ماه با سخنان خانم تاتيانا ولاديميرونا كارتاوا  معاون  دانشگاه دولتي مسكو در این دانشگاه افتتاح شد.

در اين فستيوال كه با شرکت  دانشجويان سراسر دنيا برگزار شده بود ، در دو مرحله برگزار گردید که در مرحله اول دانشجويان در مورد فيلم، هنرپيشه مورد نظر خود به زبان روسي مطالبی را می نوشتند که از دانشگاه فردوسي مشهد تعداد 9 نفر از دانشجویان به سرپرستي خانم دکتر موذن زاده با موضوعات متفاوت در این فستیوال انلاین شركت کردند و تمام 9 نفر دانشجوی  دانشگاه فردوسی مشهد شركت كننده در فستیوال آنلاین دانشجویی با موفقيت مرحله اول را پشت سرگذاشتند و به مرحله دوم فستيوال راه پيدا كردند که در مرحله دوم هركدام از شركت كنندگان بايد كليپي آماده نموده و خود در آن نقش بازي ميكردند.

در نهايت از بين ۱۹۴ اثر ارسال شده به دبيرخانه فستيوال،  10 اثر به عنوان اثر برتر انتخاب شد که در بین آنها اثر خانم سوسن اشتراني با همبازی گری خانمها طهرانیان و باقری و دانشجویان زبان و ادبیات روسی دانشگاه فردوسی مشهد حضور دارد.

در پایان از تمامی شرکت کنندگان قدردانی شد و از طرف دبیرخانه این فستیوال آنلاین  به آنان لوح تقدیر و هدیه اهدا گردید.

50046

50047

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار