بازدید دبیران انجمن علمی دانشجویی از مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
بازدید دبیران انجمن علمی دانشجویی از مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد

دکتر اصغرپور، مدیر فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه دانشگاه به همراه دبیران انجمن علمی دانشجویی ، روز چهارشنبه، 6 بهمن ماه 95 از مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه فردوسی مشهد بازدید کردند و در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفتند.

دکتر احمدرضا اصغرپور در این دیدار با بیان اینکه مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه در دور جدید فعالیت، تحول مهمی در رویکرد خود داشته است، از اهتمام دکتر ساکت برای جمع آوری اسناد و مدارک دانشگاه تشکر کرد.

وی همچنین به افتتاح موزه در آینده نزدیک اشاره و ابراز امیدواری کرد با افتتاح موزه، بخشی از میراث دانشگاه به این مکان منتقل شود.

در ادامه دکتر ساکت، رئیس مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه درباره تاریخچه و فعالیت های متنوع مرکز توضیحاتی ارائه کرد و از دانشجویان خواست در جمع آوری اسناد و مدارک استادان، همراه مرکز باشند.

وی همچنین به همکاری دانشجویان انجمن های علمی دانشجویی برای بزرگداشت استادان پیشکسوتان دانشگاه اشاره و خاطر نشان کرد: توجه دانشجویان به تقدیر از استادان پیشکسوت کوششی قابل تحسین است که برای برگزاری بهتر آن، شایسته است که با مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه نیز هماهنگی هایی انجام شود.

در ادامه دانشجویان پرسشها و دیدگاههای خود را در خصوص مرکز مطرح و در خصوص اهدای نشان ها، جوایز و اختراعات دانشجویان دانشگاه به مرکز پیشنهادهایی ارائه کردند که با استقبال رئیس مرکز مواجه شد.

بازدید از مکان موقت موزه دانشگاه و آشنایی با فعالیت های مستندسازی و آرشیو سازی مرکز از دیگر برنامه های این بازدید بود.

50051

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار