طرح بانوی سالم و بانشاط در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :
طرح بانوی سالم و بانشاط در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

در راستای اجرای مصوبات کمیته بانوان دانشگاه فردوسی مشهد تیمی متشکل از رییس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه، مشاور ورزشی بانوان دانشگاه و با همراهی تعدادی از کارشناسان و دانشجویان آموزش دیده در این حوزه با مراجعه به معاونت ها، مراکز و دانشکده های دانشگاه اقداماتی نظیر تست قند خون، تست فشار خون، ارائه مکمل دارویی ویتامین D و آموزش حرکات اصلاحی انجام می گیرد.

خانم دکتر پاسالار پزشک مرکز پزشکی دانشگاه فردوسی مشهد در گفتگویی با روابط عمومی دانشگاه اظهار داشت : پيرو تصميم كميته بانوان دانشگاه فردوسی مشهد و تأييد مسئولان ، با هدف تلاش براي توجه جامعه بانوان دانشگاه (اعضای هيئت علمی و كاركنان) به بهبود وضعيت سلامت جسمی، به صورت رايگان به واحدها و دانشكده هاي مختلف دانشگاه فردوسی مشهد براي انجام آزمايش قند خون و فشار خون، ارائه مكمل ويتامين مراجعه می کنیم.

خانم دکتر میرزازاده مشاور ورزش بانوان دانشگاه نیز دراین گفتگو اظهار داشت : در این بسته سلامت آموزش ورزش در محیط کار و اصلاح حرکات و عادت های قرار گرفتن پشت میز  کار  اجرا می شود.

وی افزود در روزهای شنبه 10 و یکشنبه 11 بهمن ماه 1395 این گروه در سازمان مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد حضور دارند و براساس برنامه ریزی انجام شده به کلیه واحدها مراجعه خواهند کرد.

50080

50078

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار