جشن بزرگ سی و هشتمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی ایران در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :
جشن بزرگ سی  و هشتمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی ایران  در دانشگاه فردوسی مشهد

جشن بزرگ سی و هشتمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور دانشجويان، اعضای هيأت علمي، كاركنان و خانواده هاي آنان در روز يكشنبه، 17 بهمن ماه 1395 در تالار اجتماعات دكتر رحيمی زاده دانشكده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در مراسم جشن فجر ضمن تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی مشهد دانشگاهی و تاکید بر نقش موثر دانشگاهیان در پیروزی و استقرار نظام مقدس اسلامی، خاطرات خود را از حضور جامعه دانشگاهی در دوران مبارزات ستمشاهی بیان کرد.

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد همچنین از مقام شامخ شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به ویژه دو شهید دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد که در جریان پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 به شهادت رسیدند؛ تجلیل کرد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین صالحی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد نیز ضمن خیرمقدم به حاضران، بر واژه کلیدی استقلال به عنوان مهمترین شعار انقلاب اسلامی تاکید کرد.

در ادامه مراسم اهدای تندیس صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی به رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و تقدیر از حامیان جهاد علمی که در سال اقدام عمل و اقتصاد مقاومتی، دانشگاه فردوسی مشهد را یاری نمودند انجام شد.

لازم به ذکر است مراسم جشن بزرگ سی و هشتمين سالگرد پيروزی انقلاب اسلامی ایران با برگزاری مسابقات حضوری ، اجرای موسیقی سنتی، اجرای سرودهای انقلابی توسط گروه سرود دانش آموزی، برنامه نمایشی طنز و نورافشانی پایان یافت.

گفتنی است این مراسم با شکوه که در روز تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های امام خمینی (ره) برگزار گردید از سوی شبکه صدا وسیمای استانی در قالب برنامه مناسبتی پلاک 57 ضبط تلویزیونی شد و مخاطبان استانی نیز با خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی مشهد در جشن گرامیداشت دهه مبارک فجر همراه شدند.

jashn7

jashn5

jashn2

jashn1

jashn3

jashn4

jashn6

jashn8

jashn9

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار