بررسی همکاری دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه ورشوی کشور لهستان

ارسال شده در تاریخ :
بررسی همکاری  دانشگاه فردوسی مشهد  و دانشگاه ورشوی کشور لهستان

هیئتی از دانشگاه ورشوی کشور لهستان در روز سه شنبه مورخ 26 بهمن ماه 95 با حضور در دانشکده علوم ادای و اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد با مسئولین دانشگاه و این دانشکده برای بررسی همکاری مشترک آموزشی بین دو دانشگاه مذاکره نمودند.

دکتر واحدیان مدیر همکاری های علمی بین المللی و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه فردوسی مشهد در این نشست ضمن معرفی دانشگاه فردوسی مشهد ، اقدامات به عمل آمده در خصوص بین المللی شدن دانشگاه را تشریح نمود.

سپس دکتر جوان جعفری رئیس دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه و پروفسور نواک رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت ورشوی کشور لهستان ، به معرفی دانشکده ها و برنامه های آموزشی خود پرداختند که در این نشست مقرر شد براساس تفاهمات اولیه به عمل آمده،چگونگی برگزاری دوره های دکترای مشترک در رشته مدیریت بررسی و تفاهم نامه هایی تنظیم گردد.

لازم به ذکر است : سخنرانی علمی با عنوان "آینده اتحادیه اروپا" توسط پروفسور نواک رئیس دانشکده مدیرت و اقتصاد دانشگاه ورشوی کشور لهستان نیز در روز سه شنبه 26 بهمن ماه 95 در تالار مرحوم دکتر رزمی دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور اساتید دانشکده برگزار گردید که در این سخنرانی دلایل تشکیل اتحادیه اروپا ، روند تاریخی آن ، مشکلات موجود در این مسیر و سناریوهای مختلف و محتمل ادامه حیات این اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت.

60117

60118

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

      
    نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

    نظرات (0 نظر)

    آخرین اخبار