استاد دانشگاه فردوسی مشهد در لیست برترین های یازدهمین جشنواره فناوری نانو

ارسال شده در تاریخ :
استاد دانشگاه فردوسی مشهد در لیست برترین های یازدهمین جشنواره فناوری نانو

دکتر محمد حسن انتظاری استاد گروه آموزشی شیمی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد در جمع برترین های یازدهمین جشنواره فناوری  نانو قرار گرفت .

مراسم معرفی برگزیدگان یازدهمین جشنواره برترین‌های فناوری نانو بعد‌ازظهر روز دوشنبه ۲ اسفند‌ماه ۱۳۹۵ با حضور دکتر اکرمی‌فرد، رئیس مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست‌ جمهوری؛ دکتر سرکار، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو؛ دکتر رضایت، مدیر کارگروه توسعه منابع انسانی ستاد نانو و جمعی از اساتید و پژوهشگران فعال در حوزه فناوری نانو به منظور معرفی و تقدیر از محققان، موسسات پژوهشی، مجلات ISI و طرح‌های نوآورانه برتر در سال ۱۳۹۴ در محل سالن همایش‌ های سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار شد.

دکتر محمد حسن انتظاری استاد گروه آموزشی شیمی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی در گفتگویی با روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در این خصوص اظهار داشت: ستاد نانو رياست جمهوري ایران هر ساله ارزيابي دقيقي روي فعاليتهاي پژوهشي محققين با گرايشهاي مختلف در زمينه نانو (علوم- مهندسي- پزشكي و غيره) در سطح كشور انجام مي دهد بدون اينكه فردي فرمي پر كند و خود را بعنوان برتر معرفي نمايد. هر ساله ليست بيست نفر بعنوان برترين هاي نانو معرفي مي شود که نخستين جشنواره برترين هاي فناوري نانو در اسفند ماه 1386 برگزار شد و تا كنون يازده دوره برگزار شده است .

در اين دوره در كارتابل هر محقق رتبه او در دانشگاه، در رشته مربوطه و در جشنواره قيد شده است که خوشبختانه خانم دكتر زهراسادات شريف الحسيني كه رتبه هشتم را در دانشگاه فردوسي مشهد كسب نموده اند پروژه ارشد و دكتري خود را با اينجانب داشته است و در حال حاضر پروژه اي در ارتباط با ستاد نانو با اينجانب ميگذراند.

برای مشاهده لیست برترین های یازدهمین جشنواره فناوری نانو اینجا را کلیک کنید

.

.

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

    
  نظرات متعلق به فرستنده ميباشند. مسؤوليت محتواي آنها برعهده فرستنده است.

  نظرات (0 نظر)

  آخرین اخبار